Wpis z mikrobloga

@pekniety_tapczan: Widzę już nieźle odjechałeś do swojego świata :D Bronisz przegrywów i się z nimi utożsamiasz więc oczywistym jest, że twierdzisz iż wszystkie kobiety są złe. A może jesteś zbyt tępy i nie ogarniasz nawet pod jakim postem oraz tagami jesteś?

W przeciwieństwie do ciebie nie muszę robić zdjęć żeby czuć się dobrze.


#!$%@? tekst roku :D Panie i panowie! Robienie zdjęć to coś niezwykłego! Tylko smutni ludzie je robią! hahaha,
@night_witch95:

Widzę już nieźle odjechałeś do swojego świata :D Bronisz przegrywów i się z nimi utożsamiasz więc oczywistym jest, że twierdzisz iż wszystkie kobiety są złe. A może jesteś zbyt tępy i nie ogarniasz nawet pod jakim postem oraz tagami jesteś?

Nigdzie nie bronię przegrywów, a @cinematics, który odwołał się jak to określiłaś "śmiesznego artykuliku", tylko że badania odnośnie "przebiegu" kobiet zostały faktycznie potwierdzone przez naukowców i te były również
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@haaryballs: no wybacz, ale w tym temacie i z takim podejściem można być tylko #!$%@?ą :) to nie jest kwestia innego zdania, tylko całkowitego upośledzenia, a jeżeli się z tym utożsamiasz, to już nie moja wina :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Grothar: to masz bardzo pojemną dupę. Zabawnie brzmi "gówniara" ze strony nie równoważnego psychicznie i emocjonalnie chłopczyka, który się zatrzymał w rozwoju na etapie 14 latka. Jak dla mnie w dupie mieć możesz wszystko i zapewne masz :) Taki to już los nieudaczników. Tupnij jeszcze nóżką jak już tak udajesz wielkiego chłopca :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Grothar: dzieciaku zmień dilera, bo ewidentnie masz mocne urojenia xD Albo jesteś takim baranem, że nie wiesz co znaczy furia, albo widzisz coś czego nie ma. Dalej pokazujesz, że jesteś zwyczajnie upośledzony. Czy da się jeszcze bardziej pogrążyć? :D Pisz dalej, to się przekonamy wszyscy :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Grothar: bawisz mnie :) Usilnie podkreślasz że jesteś "czterdziestolatkiem", a w głowie pustka. Nie obchodzi mnie DZIECIAKU ile masz lat, bo zwyczajnie się zachowujesz jak rozwydrzony 14 letni bachor, który tupie nóżką, bo jest nikim w życiu. Swoją drogą bardzo się powtarzasz. Ubogi słownik? Jak już nadrobisz swój wiek emocjonalny do faktycznego, to zacznę cię traktować poważnie. A póki co równie dobrze możesz mi mówić per Pani. Nie wiem też skąd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@haaryballs: no właśnie o to chodzi, że Cię to bawi. Nie pochwalam, ale bawi? Jednocześnie niby nie szkalujesz, ale dopieprzasz się akurat do mnie, gdzie ja stoję zdecydowanie wiadomo po której stronie? Lekki dysonans kolego. Jak dla mnie oczywistym jest, że się utożsamiasz z tymi żałosnym ludźmi. Teraz sobie wyobraź, że na taki portal trafia Twoja siostra i nacina się na takiego frajera. Też Ci będzie tak do śmiechu? Wyobraź sobie,
@night_witch95: śmieszy, a bawi to dwie różne rzeczy.
Ty serio jesteś tępa i nie rozumiesz wpisów innych ludzi. #!$%@?łem się do Ciebie nie dlatego, że jesteś przeciw tej akcji, tylko dlatego, że uważasz się za lepszą od innych jednocześnie wmawiając im, że to oni tak uważają.

Jesteś tylko żałosnym wykopkiem, który głośnym krzykiem i atakiem na innych myśli, że wyleczy swoje kompleksy. Osobie, której nie widziałaś piszesz, że ma brzydki ryj.