Wpis z mikrobloga

@Lazurka Tak, pójdą. Natomiast chodzi o coś innego, mężczyźni nie będą traktować diametralnie inaczej kobiety przeciętnej, ładnej, pięknej i bogini. Oczywiście mogę się mylić i chętnie przeczytam o eksperymencie społecznym w tę stronę. Mimo wszystko jest to duże zaskoczenie dla mnie jak ogromne znaczenie ma wygląd dla kobiet i jak łatwy jest podryw ze zdjęciami modela.
@Lazurka: Hurr durr 2018, a (nawet #rozowepaski) nie ogarniają, że kobiety też lubią seks. Szok! No która normalna... Bo jak facet rucha, to już spoko.

Ogólnie nie popieram tego, sama bym tak nigdy nie zrobiła, żeby z randomowym typem się umówić ot tak, ale nie #!$%@?ło mnie jeszcze na tyle, żeby zaglądać innym, OBCYM ludziom do łóżka. A jeszcze bardziej #!$%@? jest to, żeby jakiś przegryw robił takie akcje.

@Lazurka: To trzeba było sprecyzować, a nie teraz narzekać, bo napisałaś to po prostu #!$%@?. Poza tym jakby Ci faktycznie chodziło o zagrożenie, to napisałabyś tak jak w drugim komentarzu, czyli ''NIKT NORMALNY'', a nie ''która KOBIETA''. W dzisiejszych czasach nie jest się aż tak anonimowym, a równie dobrze może Cię ktoś wieczorem napaść i zgwałcić albo zabić ;) Tak więc reasumując, dalej uważam, że Twoja wypowiedź jest z dupy.

@rozowyprzegryw: @night_witch95: @Lazurka:

Gdybyście kobiety nie wmawiały od dziecka facetom, że liczy się wnętrze, dobre serce, bycie miłym to byśmy nie mieli pretensje, nie byłoby hipokryzji więc nie byłoby takich akcji jakie robi @janusz_pol
I dobrze, że coś takiego robi, może #!$%@?, że je wystawia ale co to za kobieta która po paru często niemiłych wiadomościach leci do obcego gościa na chatę, wyszaleje się za młodu, na karku 50-80
@cinematics: Wybacz, ale po pierwszym zdaniu odechciało mi się czytać dalej i nie zamierzam. Skończ kolego #!$%@?ć :) Raz, że uogólniasz, a dwa, że takie rzeczy działają zawsze w dwie strony. Takie zachowanie nie jest #!$%@? do usprawiedliwienia i ten typ to zwykły frajer, a nie facet. Ale skoro posługujesz się taką logiką i lubisz wrzucać wszystkich do jednego worka to:

Faceci zdradzają, gwałcą i zabijają!!! Pora zastosować opcję oko za