Wpis z mikrobloga

Moja siostra to #ratownikmedyczny, a oto jeden z przypadkow na ktore trafila.

Reanimowalismy do półtorej godziny, na kolanach na podłodze bo to zul, a zuli kładziemy na materacach na ziemi. Zaraz Ci znajdę zdjęcie jego ciuchów (wysyla zdjecie), to wszystko to wszy, to biegało po nim, po sali, po nas... W ciuchach miałam dwie i jak poszłam pod prysznic to miałam dwie albo trzy jeszcze.


#ratownictwo #szpital #medycyna
sierzchula - Moja siostra to #ratownikmedyczny, a oto jeden z przypadkow na ktore tra...

źródło: comment_dLxLC0kKlL4XJWPbIDzp58lUdmPJND5l.jpg

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam w rodzinie ratownika medycznego. To, co w-----a go w nim do dzisiaj to fakt, że około 80% wyjazdów są do meneli :( A to zasnął se na ławce w parku i ktoś dzwoni bo nie wie, czy menel żyje, A to leży pijany w krzakach i belkocze, A to leży n------y na mecie/mieszkaniu socjalnym i dostał alkoholowej padaczki...
  • Odpowiedz
trochę tak jest że żule to ludzie którzy obrazili się na życie. Każdy ma takie chwile ale jedni dostają wsparcie i dalej ciągną ten wózek z gnojem a inni komentarze jak tu na wypoku. Nie rozumiem tylko tej agresji w tonie waszych wypowiedzi skoro już zgrywacie takich chłodnych s---------w, po co?
  • Odpowiedz
@sierzchula: Takim ludziom - odrzucającym pomoc i powrót do normalności - powinno dawać się darmowy a-----l i jedzenie w rezerwatach daleko od miast.
Mogliby prowadzić swój styl życia, a normalni ludzie nie musieliby na nich patrzeć.

Sytuacja win-win. To JEST etyczne rozwiązanie, bazujące na wolnej woli i ofercie. Nikt nikogo nie przymusza, ani nikt nikogo na siłę nie zbawi.
  • Odpowiedz
@fenis: O cie c--j, ratownicy, ktorzy sie boja chorob, jaka ciekawostka. Ale by pieknie swiat wygladal. Zakrawiony packent, i cyyyyk, odstepujemy od ratowania, bo promilowe prawdopodobienstwo hiva i innych chorob, p--------y, nie leczymy.

Wez idz dziecko mamie pomoz choinke ubrac.
  • Odpowiedz
@fenis: Spoko spoko, nie chce ze mna rozmawiac wielu kucow od korwina, ktorzy p------a takie farmazony, jak ty. Dawaj opowiedz wiecej o wszach, strasznych chorobach i dlaczego tylko ciebie powinno sie ratowac, kucowata dzbanino.
  • Odpowiedz