Wpis z mikrobloga

Moja siostra to #ratownikmedyczny, a oto jeden z przypadkow na ktore trafila.

Reanimowalismy do półtorej godziny, na kolanach na podłodze bo to zul, a zuli kładziemy na materacach na ziemi. Zaraz Ci znajdę zdjęcie jego ciuchów (wysyla zdjecie), to wszystko to wszy, to biegało po nim, po sali, po nas... W ciuchach miałam dwie i jak poszłam pod prysznic to miałam dwie albo trzy jeszcze.


#ratownictwo #szpital #medycyna
sierzchula - Moja siostra to #ratownikmedyczny, a oto jeden z przypadkow na ktore tra...

źródło: comment_dLxLC0kKlL4XJWPbIDzp58lUdmPJND5l.jpg

Pobierz
  • 96
@sierzchula
@wypokk
@Strahl problem jest w tym, że nikt za odpad społeczny nie chce pójść siedzieć, co innego jak masz świadomość, że dałeś dupy przy normalnym człowieku i targają cie po sądach a co innego jak masz iść za kraty za kogoś takiego, dlatego najlepiej przemeczyc się chwilę, zrobić swoje nawet na #!$%@? ale zgodnie z procedurami i mieć święty spokój niż potem się bujać...
@sierzchula: @wypokk: @Strahl: w trakcie mojej krótkiej przygody z polskimi szpitalami, kiedyś udałem się do szpitalnej pracowni RTG. Tuż za drzwiami, mróz jak cholera, pracownicy skuleni, z herbatami w rękach i się telepią, pytam co się stało? - dorszcz, wejdź głębiej. Idę a tam w pracowni wszystkie okna otwarte i #!$%@? takim mixem gówna, popsutego mięsa, sera, potu, alkoholu a ziomek płynem do dezynfekcji czyści stół. Okazało się, że
@Strahl: ja #!$%@?, dlaczego tak dehumanizujesz tego człowieka? Równie dobrze mogli go #!$%@? z domu albo w kluczowych momentach w życiu powinela mu się noga i wpadł w nałogi. Nie dziw się stosunkowi większości społeczeństwa do lekarzy, skoro sporo z nich wykazuje taka postawę jak ty. Straszny frustrat z ciebie mimo tego, ze pracujesz w cywilizowanym kraju nie za miskę ryżu ;)
Widziałem już nieraz twoje posty i cały czas ta