Wpis z mikrobloga

Moja siostra to #ratownikmedyczny, a oto jeden z przypadkow na ktore trafila.

Reanimowalismy do półtorej godziny, na kolanach na podłodze bo to zul, a zuli kładziemy na materacach na ziemi. Zaraz Ci znajdę zdjęcie jego ciuchów (wysyla zdjecie), to wszystko to wszy, to biegało po nim, po sali, po nas... W ciuchach miałam dwie i jak poszłam pod prysznic to miałam dwie albo trzy jeszcze.


#ratownictwo #szpital #medycyna
sierzchula - Moja siostra to #ratownikmedyczny, a oto jeden z przypadkow na ktore tra...

źródło: comment_dLxLC0kKlL4XJWPbIDzp58lUdmPJND5l.jpg

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
@Agemaker: Nie pragne zywic sie twoim strachem, tak jak ty pragniesz smierci meneli, ktorych odpowiednio dlugo nawet nie ratujesz. Pewnie masz sie za oczyszczacza spoleczenstwa? Hitlerowska etyka. Tez sie pobawie w czysciciela.
  • Odpowiedz
@RatKing urojenia weszły za mocno? Nie próbuj mi wciskać czegoś, czego nie powiedziałem. Kończę tę jałową dyskusję z tobą i powiem ci tylko tyle że kiepski troll z ciebie, popracuj nad techniką. Bez odbioru.
  • Odpowiedz
@Agemaker: Przeciez to ty nazywasz ich odpadem, nie ja. Czy trollem, to sie jeszcze przekonasz. Malysz juz nakrecony, zobaczymy, czy srodowisko bedzie chcialo wyrwac chwasta, jakim jestes.
  • Odpowiedz
@JulienSorel akurat w PL trzeba chcieć być bezdomnym, jest tyle programów pomocowych, że w każdej placówce ochrony zdrowia, policji, straży miejskiej, gminy, mops się nie zgłosisz to od razu wchodzisz w procedurę wychodzenia z bezdomności.
Z bezdomnymi i zulami mam często do czynienia i z tymi, którzy wychodzą z bezdomności i z tymi, którzy pomimo licznych prób pomocy mają wszystkich w dupie. Ich naprawdę od razu się rozróżnia
  • Odpowiedz
@wypokk: Mirku Ty chyba niewiele masz wspólnego ze Służba Zdrowia. Oczywiście, że można ćpać i normalnie funkcjonować, ale zdarzają się wyjątki, które wyglądają kiepsko. Proszę o więcej kultury tak przy okazji
  • Odpowiedz