Wpis z mikrobloga

Moja siostra to #ratownikmedyczny, a oto jeden z przypadkow na ktore trafila.

Reanimowalismy do półtorej godziny, na kolanach na podłodze bo to zul, a zuli kładziemy na materacach na ziemi. Zaraz Ci znajdę zdjęcie jego ciuchów (wysyla zdjecie), to wszystko to wszy, to biegało po nim, po sali, po nas... W ciuchach miałam dwie i jak poszłam pod prysznic to miałam dwie albo trzy jeszcze.


#ratownictwo #szpital #medycyna
sierzchula - Moja siostra to #ratownikmedyczny, a oto jeden z przypadkow na ktore tra...

źródło: comment_dLxLC0kKlL4XJWPbIDzp58lUdmPJND5l.jpg

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Agemaker: Tylko zule maja zarazliwe choroby? Na c--j zostawac ratownikiem, jak sie ma takie problemy! Zaczynasz rysowac obraz zesranego ratownika, ktory zarabia w dodatku psie pieniadze. To co ich motywuje? Ratownikiem sie zostaje z misji, sluzby. Nie znam ratownika, ktory z pogarda wypowiadalby sie o menelach. Tworzycie zaklamany ich obraz, piszac, ze ratuja, bo musza. Nie musza, ale chca, inaczej nikt by nie zostawal ratownikiem.

Problemem tego kraju jest w-------e
  • Odpowiedz
@Agemaker: Nie masz po prostu argumentow. Zalosna jest proba uczynienia z ludzkiego zycia gowna, jak to usilujesz robic. Ha tfu ci na twarz. Jestes, powtarzam, nizej niz te menele oszczane i zawszone. Pogarda dla czyjegos zycia swiadczy o wartosci twojego zycia.
  • Odpowiedz
@RatKing O k---a, ktoś taki jak ty ma czelność wyskakiwać z tekstem o godności xD Jestem ratownikiem i robię swoją robotę tak dobrze jak tylko umiem. Taa zgłosisz xD "Halo? Dzień dobry? Stacja ratownictwa medycznego? Ja bym chciał sie poskarzyc, że pan Agemaker gardzi menelami i odpadem spolecznym, proszę go w-----ć z roboty." Chcesz od razu adres korespondencyjny do mojej roboty? XD Chciałbym to zobaczyć ( )
  • Odpowiedz
@Agemaker: Dawaj adres, ulatwisz.

Nie masz pojecia, ludzka wszo, czemu ktos zaczyna pic i sie stacza. Nie wolno tak generalizowac, ze wszyscy to maja na wlasne zyczenie, bo za kazdym z tycj zyc stoi ludzka tragedia, ktorej nie jestes w stanie empatia ogarnac.

Jestem przekonany, ze pogarda, ktora czujesz, wplywa na jakosc twojej pracy. Ale tym zajma sie organy profesjonalne. Podaj adres, odblokowac ci pw? Jak taka wsza, tak piszaca
  • Odpowiedz
@Agemaker: Skriny porobione, mam tez fotke twojego gniazdka z krzyzykiem na scianie. Jest troche waszych grupek na fb, pewnie pomoga koledzy, pozbyc sie takiego odpadu spolecznego ze swojej profesji.
  • Odpowiedz
@Strahl ta, widzę ale bawi mnie to ile energii wkłada w obronę odpadu społecznego, zupełnie jakby sam czuł się urażony i osobiście dotknięty ;)

@RatKing skąd ty możesz wiedzieć na co wpływa moja pogarda? Magik jakiś jesteś? XD Uważaj, jak się tak bardzo będziesz denerwował to ci w końcu pikawa siądzie albo udaru dostaniesz i wtedy taka ratownicza "wesz" gardzaca menelami będzie musiała cię ratować, nie wiem jak byś to
  • Odpowiedz
@Agemaker: Samobojcow tez nie ratujesz godzinami, tylko 3 minutki? Narkomanow poltorej minutki? Jeszcze raz powtarzam: jesli jako ratownik gardzisz ludzkim zyciem, jestes godny przyjac sline na twarz od kazdego menela swiata. Co ty robisz w tym zawodzie! Jakich grup spolecznych jeszcze nie jestes gotowy ratowac godzinami z poswieceniem???

Bedzie krecony malysz. Dawaj adres, przeciez obiecales. Juz sie obsrales?
  • Odpowiedz
@Agemaker: Ty szczyl jestes, 97 xD Morde mam nawet twoja. Smiale slowa jak na takiego leszcza. Zycie cie dojedzie jeszcze, wszo, masz czas na nauke. To sie ucz. Pierwsza lekcja bedzie to, ze nie jestes w sieci anonimowy.
  • Odpowiedz
@Agemaker: Dlatego przedtem zatroszcze sie, zeby ktos sie przyjrzal twoim uprawnieniom, abys nie pracowal w zawodzie. Nie mam sreber w domu i stuzlotowek lezacych na regale.
  • Odpowiedz