Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 424
Jak sobie myślę o tych dziewczynach zarżniętych w Maroku jak zwierzęta, które pewnie żyły swe życia wśród kochających rodzin, wśród poczucia, że ludzie są dobrzy i należy im ufać, jak sobie myślę, że to czyjeś dzieci, a może siostry i ich bliscy wiedzą, że spotkał je taki koniec, robi mi się niedobrze.

Autentycznie, chce mi się rzygać. Pewnie w całym swoim życiu nie spotkały się z ułamkiem tego nieludzkiego zła, które wyszło im na przeciw. Nie wyobrażam sobie zezwierzęcenia jakie potrafi kogoś pchnąć do czegoś tak niegodnego, tego bagna jakie islam zrobił z głów ich oprawców.

Jednocześnie coraz trudniej jest mi znaleźć zrozumienie dla "postępowców" pokroju #neuropa, którzy nie potrafią uderzyć się w pierś, a im więcej krwawych dowodów na ich błąd, tym mocniej przysłaniają oczy rękoma.

Dzisiaj czytam w poście niejakiego @JAI2L9LAD, że prawica próbuje wyciągnąć jakieś korzyści polityczne z tego tragicznego zdarzenia. Problem w tym, że te dziewczyny to ofiary naiwności czy wręcz głupoty jego i jego kolegów. To ofiary ograniczania dostępu do informacji w imię politycznej poprawności, przemilczania niewygodnych tematów, stygmatyzacji każdego, kto nazywa rzeczy po imieniu.

Macie krew na rękach i pewnie będzie jej więcej, bo pod pozorem pomocy ofiarom wojny w Syrii, sprowadziliście nieznaną liczbę takich jednostek na nasz kontynent i nawet w takich chwilach, nie stać was na żadną refleksję.

Nie chcę takiego świata dla moich dzieci. Nie nienawidzę muzułmanów. Po prostu nie godzę się na ryzyko zapraszania do własnego domu grupy, wśród której znajdują się bestie. Nie umiem słowami wyrazić jak bardzo mi przykro z powodu tego, że ktoś niewinny spotkał je na swojej drodze.

#4konserwy #swiat #terroryzm #niewiemjaktootagowac #przemyslenia #feels
Pobierz
źródło: comment_mUCO3XNn0Tc3NhY288PIy1VfXoQhgLNr.jpg
  • 85
Jednocześnie coraz trudniej jest mi znaleźć zrozumienie dla "postępowców" pokroju #neuropa, którzy nie potrafią uderzyć się w pierś, a im więcej krwawych dowodów na ich błąd, tym mocniej przysłaniają oczy rękoma.


@PiPiPingu: Chcesz przypiąć tę zbrodnię do przeciwników politycznych? Bo?
Za gwałty i zbrodnie Polaków mają odpowiadać nacjonaliści?

O #!$%@? tu chodzi?
@PiPiPingu

Wiem, że jestes genralizującym foliarzem i nie warto dyskutować ale odniosę się raz do tego co wypisujesz.

Jak sobie myślę o tych dziewczynach zarżniętych w Maroku jak zwierzęta, które pewnie żyły swe życia wśród kochających rodzin, wśród poczucia, że ludzie są dobrzy i należy im ufać, jak sobie myślę, że to czyjeś dzieci, a może siostry i ich bliscy wiedzą, że spotkał je taki koniec, robi mi się niedobrze.


Nie ma
zaraz, zaraz, bulwersujesz się na kretynizmy wypisywane przez tego lewackiego troglodytę? xD Zamiast olać trolla to ty go karmisz. Z kim ty chcesz dyskutować? Z idiotą? Durniem do potęgi n-tej? xD Jeśli to Twoje hobby to spoko, ale jeśli jest inaczej to ciężka sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ZeromNesse nie miej argumentów do dyskusji, zwyzywaj. Brawo.
@PiPiPingu: Ci, jak ich nazywasz, "postępowcy" zdają sobie sprawę, że na świecie mieszka ponad miliard muzułmanów i obwinianie wszystkich o tę zbrodnię jest idiotyczne, bo co wspólnego z zabójstem tych dziewczyn ma jakiś przypadkowy muzułmanin z Dubaiu, Indii, Rosji czy Singapuru? Nic. Oczywiście należy walczyć ze wszystkimi formami radykalizmu ale nie można stosować odpowiedzialności zbiorowej.

Parafrazując twój komentarz: "wszyscy chrześcijanie to bezwzględne dziukusy, bo w Meksyku zamordowano polskiego turystykę". Uważasz że
Problem w tym, że te dziewczyny to ofiary naiwności czy wręcz głupoty jego i jego kolegów. To ofiary ograniczania dostępu do informacji w imię politycznej poprawności, przemilczania niewygodnych tematów, stygmatyzacji każdego, kto nazywa rzeczy po imieniu.


@PiPiPingu: jakos o tym wypadku sie nie milczy. Gdzie ta dezinformacja i ograniczanie dostepu? W prawakoidalnych relacjach z innych krajow?

I nie wiem czemu rzucasz sie do mocno ateistycznej neuropy
To ofiary ograniczania dostępu do informacji w imię politycznej poprawności, przemilczania niewygodnych tematów, stygmatyzacji każdego, kto nazywa rzeczy po imieniu.


@PiPiPingu: Bzdura.

One są ofiarami pospolitych morderców. Pojechały tam, bo wierzyły w ludzi. Po prostu.
Próba przypięcia ich śmierci komuś, kto uważa, że w uchodźcach trzeba zobaczyć człowieka i nie oceniać wszystkich przez pryzmat jednostek, jest po prostu podłe.
@PiPiPingu: nie jestem, ani lewica, ani prawica, ale mimo swojego dość stosunkowo młodego wieku byłem w ok 70 krajach, w tym w Maroko, właśnie na Toubkal.
To wszystko o czym piszesz rzeczywiście jest straszne i tez mi się niedobrze robi na sama myśl, z drugiej strony pomysł - z samego Poznania w latają 2 samoloty do Maroko 2x w tygodniu, czyli masz 300 osób z jednego miasta. Zobacz ile europejskich miast