Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 424
Jak sobie myślę o tych dziewczynach zarżniętych w Maroku jak zwierzęta, które pewnie żyły swe życia wśród kochających rodzin, wśród poczucia, że ludzie są dobrzy i należy im ufać, jak sobie myślę, że to czyjeś dzieci, a może siostry i ich bliscy wiedzą, że spotkał je taki koniec, robi mi się niedobrze.

Autentycznie, chce mi się rzygać. Pewnie w całym swoim życiu nie spotkały się z ułamkiem tego nieludzkiego zła, które wyszło im na przeciw. Nie wyobrażam sobie zezwierzęcenia jakie potrafi kogoś pchnąć do czegoś tak niegodnego, tego bagna jakie islam zrobił z głów ich oprawców.

Jednocześnie coraz trudniej jest mi znaleźć zrozumienie dla "postępowców" pokroju #neuropa, którzy nie potrafią uderzyć się w pierś, a im więcej krwawych dowodów na ich błąd, tym mocniej przysłaniają oczy rękoma.

Dzisiaj czytam w poście niejakiego @JAI2L9LAD, że prawica próbuje wyciągnąć jakieś korzyści polityczne z tego tragicznego zdarzenia. Problem w tym, że te dziewczyny to ofiary naiwności czy wręcz głupoty jego i jego kolegów. To ofiary ograniczania dostępu do informacji w imię politycznej poprawności, przemilczania niewygodnych tematów, stygmatyzacji każdego, kto nazywa rzeczy po imieniu.

Macie krew na rękach i pewnie będzie jej więcej, bo pod pozorem pomocy ofiarom wojny w Syrii, sprowadziliście nieznaną liczbę takich jednostek na nasz kontynent i nawet w takich chwilach, nie stać was na żadną refleksję.

Nie chcę takiego świata dla moich dzieci. Nie nienawidzę muzułmanów. Po prostu nie godzę się na ryzyko zapraszania do własnego domu grupy, wśród której znajdują się bestie. Nie umiem słowami wyrazić jak bardzo mi przykro z powodu tego, że ktoś niewinny spotkał je na swojej drodze.

#4konserwy #swiat #terroryzm #niewiemjaktootagowac #przemyslenia #feels
P.....u - Jak sobie myślę o tych dziewczynach zarżniętych w Maroku jak zwierzęta, któ...

źródło: comment_mUCO3XNn0Tc3NhY288PIy1VfXoQhgLNr.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Macie krew na rękach i pewnie będzie jej więcej, bo pod pozorem pomocy ofiarom wojny w Syrii, sprowadziliście nieznaną liczbę takich jednostek na nasz kontynent


@PiPiPingu: Co to ma wspólnego z tą zbrodnią? Maroko nie jest na naszym kontynencie. Jest w Afryce. Jak potrzebne źródło to wejdz i sprawdz na google maps.
  • Odpowiedz
@PiPiPingu "To ofiary ograniczania dostępu do informacji w imię politycznej poprawności, przemilczania niewygodnych tematów, stygmatyzacji każdego, kto nazywa rzeczy po imieniu." Święta prawda
  • Odpowiedz
Największa ściema że to ludzie z ISIS. Jakby to było ISIS to by nagrali porządny film w którym dziewczyny przed śmiercią mówiły że to co ich spotkało to wina ich rządów itd. Równie dobrze to mogli być #!$%@? lokalni nacjololo że jacyś biali się kręcą po okolicy i raczej szedłbym w tą stronę.
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD:
ale piedrolisz, że aż ciężko uwierzyć że takie osobniki jak ty funkcjonują na tym świecie.

Jakieś muzułmańskie zwierzęta ze wsi w maroku dekapitowały głowy dwóm blondynkom ze skandynawii, co masz udowodnione filmem a i tak będziesz szukać śmiesznych tłumaczeń.

Jako ateista pluję na tą całą religię.
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: twoje wszystkie argumenty są nic nie warte. Nagranie autentyczne, policja potwierdziła to jak i fakt ze miał to związek z dżihadistami: https://www.google.co.uk/amp/wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,24298548,skandynawki-znalezione-martwe-w-namiocie-w-maroku-sprawcy-nalezeli.amp

Btw mieszkam za granica naszej pięknej (chodz pewnie według Ciebie zacofanej kulturowo) ojczyzny i po Spotkaniu setki osób o lewicowych poglądach muszę stwierdzić ze wiele z nich ma wyprane mózgi do tego stopnia ze jakiekolwiek ostrzeżenie o niebezpieczniestwie w krajach III świata do nich nie przemawia. Nawet
  • Odpowiedz
Przypuszczam, że dziewczyny miały większą wiedzę o świecie i o naturze ludzkiej zdobytą w wyniku własnych doświadczeń niż pierwsze lepsze stado prawackich piwniczaków z wykopu razem wziętych. Piętnastolatkami też już nie były, tak że jeśli ktoś żyje w specyficznej bańce informacyjnej to raczej one do takich osób nie należały.


@kult_cwaniaka: tak, były bardzo mądre, dlatego pojechały w dzicz, do kraju gdzie wciąż żyją koczownicy i trwa mała wojna domowa na
  • Odpowiedz
Gościu, w poprzednim roku (2017) Maroko odwiedziło ponad 11 mln turystów i - uwaga, uwaga - 99% z nich wróciła cała i zdrowa do domu. Czy chcesz mi powiedzieć, że te 11 mln turystów miało farta, a tylko te dwie Norweżki zaświadczyły "prawdziwego życia w Maroku"?


@waro: "Gościu, ja byłem w Warszawie, więc na Podlasiu musi być takie same bogactwo."

Taki jest sens twojej wypowiedzi bez wspomnienia, że te 99%
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RandomowyMetal: @czerkies: @Duze_piwo:

Czy wy jesteście jakimś multikontem osobnika o IQ prefabrykowanego ścieku skarpowego czy, aż tylu neuropejczyków nie umie czytać ze zrozumieniem?

Geniusze, proszę o fragment tekstu, który sugeruje, że sytuacja dotyczy imigrantów lub, że Maroko znajduje się w Europie. Kurła, z kim ja tutaj w ogóle siedzę?
  • Odpowiedz
@waro: apropo statystyki, wsiadłbyś do samolotu, w którym zamordowano by losowo 2 osoby z lotu? Jakbys przeżył to byś zobaczył ładne miejsce i tydzień się pobawił. 1% zamordowanych to dużo - chyba, że statystyka zmyślona na potrzeby rozmowy
  • Odpowiedz