Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 424
Jak sobie myślę o tych dziewczynach zarżniętych w Maroku jak zwierzęta, które pewnie żyły swe życia wśród kochających rodzin, wśród poczucia, że ludzie są dobrzy i należy im ufać, jak sobie myślę, że to czyjeś dzieci, a może siostry i ich bliscy wiedzą, że spotkał je taki koniec, robi mi się niedobrze.

Autentycznie, chce mi się rzygać. Pewnie w całym swoim życiu nie spotkały się z ułamkiem tego nieludzkiego zła, które wyszło im na przeciw. Nie wyobrażam sobie zezwierzęcenia jakie potrafi kogoś pchnąć do czegoś tak niegodnego, tego bagna jakie islam zrobił z głów ich oprawców.

Jednocześnie coraz trudniej jest mi znaleźć zrozumienie dla "postępowców" pokroju #neuropa, którzy nie potrafią uderzyć się w pierś, a im więcej krwawych dowodów na ich błąd, tym mocniej przysłaniają oczy rękoma.

Dzisiaj czytam w poście niejakiego @JAI2L9LAD, że prawica próbuje wyciągnąć jakieś korzyści polityczne z tego tragicznego zdarzenia. Problem w tym, że te dziewczyny to ofiary naiwności czy wręcz głupoty jego i jego kolegów. To ofiary ograniczania dostępu do informacji w imię politycznej poprawności, przemilczania niewygodnych tematów, stygmatyzacji każdego, kto nazywa rzeczy po imieniu.

Macie krew na rękach i pewnie będzie jej więcej, bo pod pozorem pomocy ofiarom wojny w Syrii, sprowadziliście nieznaną liczbę takich jednostek na nasz kontynent i nawet w takich chwilach, nie stać was na żadną refleksję.

Nie chcę takiego świata dla moich dzieci. Nie nienawidzę muzułmanów. Po prostu nie godzę się na ryzyko zapraszania do własnego domu grupy, wśród której znajdują się bestie. Nie umiem słowami wyrazić jak bardzo mi przykro z powodu tego, że ktoś niewinny spotkał je na swojej drodze.

#4konserwy #swiat #terroryzm #niewiemjaktootagowac #przemyslenia #feels
P.....u - Jak sobie myślę o tych dziewczynach zarżniętych w Maroku jak zwierzęta, któ...

źródło: comment_mUCO3XNn0Tc3NhY288PIy1VfXoQhgLNr.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Strzelec_Kurpiowski: Nie, gdyż jakiś procent jeździ tam i jeździć będzie na trekking, hiking i co tam jeszcze z asortymentu turystyki kwalifikowanej określone ładną angielską nazwą. Nie są to miliony, ale też nie są to jednostki. Przypuszczam, że obecnie do takiego kraju z pewnymi kultowymi landmarkami jak Maroko może jako indywidualni turysci przybywać nawet paręset tysięcy Europejczyków i innych zachodniaków w skali roku. W ogóle zabawne jest to trochę, bo mam
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dunno:

uwierz mi ze nie wszyscy ludzie tacy tam są, może maja inna kulturę, może nawet zupełnie inna niż my, ale nie wszyscy z nich są mordercami


Przecież niczego takiego nie sugeruję. Twierdzę jedynie, że naiwne "refugees welcome" sprawiło, że takie jednostki trafiły do Europy w zupełnie niekontrolowany sposób. Bo tak, 90% "uchodźców" to zwykli imigranci finansowi chcący poprawić swój los, kolejne 9% to faktyczne ofiary wojny, ale jakiś promil
  • Odpowiedz
apropo statystyki, wsiadłbyś do samolotu, w którym zamordowano by losowo 2 osoby z lotu? Jakbys przeżył to byś zobaczył ładne miejsce i tydzień się pobawił. 1% zamordowanych to dużo - chyba, że statystyka zmyślona na potrzeby rozmowy


@Lewo: większą szansę na śmierć masz codziennie wyjeżdżając na polskie drogi. Korzystając z auta też się za każdym razem obawiasz, że to może być twoja ostatnia przejażdżka?

Zgadza się, te 99% wziąłem sobie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GordonL:

Bzdura. One są ofiarami pospolitych morderców.


Zabawne, że lewica każdy wybryk, którego ofiarą padają mniejszości zalicza do kategorii "rasizm" bez względu na prawdziwe powody jego zaistnienia, a jednocześnie nazywa islamistów, nienawidzących naszej cywilizacji i mordujących w imię swej chorej ideologii niewinnych, bezbronnych ludzi "pospolitymi mordercami".

A #!$%@?ąc od motywów, pospolici mordercy nie zabijają w ten sposób...
  • Odpowiedz
"Gościu, ja byłem w Warszawie, więc na Podlasiu musi być takie same bogactwo."

Taki jest sens twojej wypowiedzi bez wspomnienia, że te 99% turystów było w dobrze chronionych ośrodkach turystycznych, a nie nocowało na pustyni w namiocie.


@Strzelec_Kurpiowski: Ale wiesz, że można tą sytuację odwrócić i stwierdzić - "gościu, ja byłem na Podlasiu, więc i Warszawie musi być taka bieda."

Analogicznie to samo zrobił OP w tym wpisie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JAI2L9LAD:

Błąd generalny, ta sprawa nie ma nic wspólnego z imigrantami


Oczywiście, że ma. Nie, to nie imigranci dokonali zbrodni, ale dzięki waszej dziecięcej naiwności, takie jednostki bez żadnej kontroli mogły dostać się do Europy. Czego tu nie potrafisz
  • Odpowiedz
Nie, gdyż jakiś procent jeździ tam i jeździć będzie na trekking, hiking i co tam jeszcze z asortymentu turystyki kwalifikowanej określone ładną angielską nazwą.


@kult_cwaniaka: tak, a jakiś procent nieszczepionych dzieci przeżywa, może nawet większość. Tylko co z tego?

Czy nieszczepienie dziecka jest narażaniem go na niebezpieczeństwo?
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski:

Tak i oni wszyscy podróżują samotnie, a nie w grupach, z przewodnikami, co nie?


Tak, dokładnie tak to wygląda tego typu turystyka. Backpackersi objeżdżający za grosze różne tam Indie, Malezje czy właśnie Maroka. Nurt turystyki niszowy może w latach 60, obecnie całkiem
  • Odpowiedz
@waro: obawia mnie jeden procent o którym napisałeś (nie jest to 100 z 11 000 000 tylko 110 000 - średniej wielkości miasto). Nie wiem ile w Polsce ginie osób (nie chodzi o zwykłe wypadki) podczas jazdy, ale też świadomie podejmują ryzyko - coś za coś. O tyle fajniej, że jak giną to zwykle jest szybko i bez katowania.

Jeśli z 1% na każdym wyjeździe autem z domu miałbym ryzyko,
  • Odpowiedz
Chcesz przypiąć tę zbrodnię do przeciwników politycznych? Bo?

Za gwałty i zbrodnie Polaków mają odpowiadać nacjonaliści?


@Duze_piwo: kochany neuropku
1. Porównanie gwałtu do urżnięcia tępym nożem głowy żywej osobie to tylko dzban do kwadratu może próbować porównywać. Gwałty zawsze były, są i będą niezależnie od
  • Odpowiedz
@ZeromNesse: Durniem bo jest dla ciebie za inteligentny i zamiast dyskutować z nim o rzeczach, których nie rozumiesz łatwiej ci go zdyskredytować i obniżyć wartość jego osoby, dzięki czemu dalej możesz bezpiecznie żyć w swojej ciasnej bańce umysłowej, w złudnym przeświadczeniu o wygodnej dla siebie racji?
  • Odpowiedz
  • 0
@PiPiPingu zamordowano dwie kobiety w jedynym z popularnych turystycznie krajów w Afryce. Czemu neuropa i lewacy maja bić się w pierś i doszukiwać się krwi na rękach?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MojaKlawaPiszeCoChce:

Skoro w każdej społeczności trafia się odsetek psychopatów to można spokojnie ułatwić wjazd do Europy tym, którzy jawnie krzyczą, że trzeba nam poucinać głowy. Fuck logic. Typowy lewak jest typowy.
  • Odpowiedz
@Mikka: co? Za inteligentny? LOL. Już raz podjąłem się dyskusji z tym durniem - nigdy więcej. Ucieka od sedna/clue sprawy, manipuluje i stosuje faszystowskie generalizowanie. Sorry, ale nie mam zamiaru z nazistą dyskutować.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KochanekAdmina

Równie dobrze to mogli być #!$%@? lokalni nacjololo że jacyś biali się kręcą po okolicy i raczej szedłbym w tą stronę.


A to już świadczy tylko o twoim wypranym do granic możliwości mózgu, a nie o stanie faktycznym. Nie chwaliłbym się takim poziomem odrealnienia na twoim miejscu.
  • Odpowiedz
@PiPiPingu: Skoro trzech typów z kilkunastomilionowego państwa obcięło głowy, to zabrońmy wjazdu wszystkim, bo wszyscy są winni. Fuck logic, logika level prawak. PS Wg tej logiki jesteś winien tego, że jakies polskie psychole obcięły głowy innym Polakom. #bekazprawakow
  • Odpowiedz