Wpis z mikrobloga

Przeglądając aplikacje randkowe typu badoo czy tinder, wyselekcjonowlem sobie wiek >30 i jestem #!$%@? przerażony tym co zostaje w tym wieku, rozumiem ze nie można się sugerować takimi apkami ale daje to pewnien obraz.
Same przysłowiowe Grażyny, kompletnie nieatrakcyjne, nie dbające o siebie, albo matki które wyładowały na tym portalu i myślą ze znajda kogoś kto będzie wychował nie swoje dziecko (nie wątpię ze są tacy faceci)
Mi zostało mniej niż dalej do 30 ale powoli wychodzę z założenia ze im bliżej do 30 to wszystko zaczyna być „przebrane” i ciężej jest znaleźć kogoś.

#tinder #badoo #zwiazki #randki
  • 12
@Powiemjak: Podejrzewam, że przesadzasz. Pewnie są zwyczajnie przeciętne. Tak samo przeciętne jak faceci 30+ na tego typu stronach. Jak już się trafi ktoś atrakcyjny fizycznie i intelektualnie czy to kobieta czy facet, to jest 90% szans, że to typ księcia/królewny, której nikt nigdy nie pasuje, nikt nie jest wystarczająco zajebisty, żeby spełnić jej/jego oczekiwania i 10% szansy, że ten ktoś zakończył właśnie wieloletni związek.
@Powiemjak: Najfaniejsze laski jakie poznałem były 30+ więc coś pan #!$%@?. Jak dla mnie zdecydowana większość dziewczyn przed 30stką nie ma absolutnie nic w głowie.
@Powiemjak: przecież jest mnóstwo 26-29 i to baaardzo fajnych.

@elenthar1987: słuszna uwaga z typ pasowaniem, ale to i u młodszych przed 30 się zdarza, a u starszych bym aż tak nie demonizował. Przy czym niekoniecznie jest to powiązane z atrakcyjnością i inteligencją. ¯\_(ツ)_/¯ A łatwiej o kogoś fajnego w niższym zakresie wieku, bo po prostu jest więcej użytkowników, więc czysta statystyka.
Kobiecie trudniej znaleźć młodszego niż facetowi młodsza.


@onea: Czy ja wiem ;) Nigdy nie miałam z tym żadnego problemu. Tak naprawdę jedyne ograniczenia, jakie miałam w tym zakresie, narzuciłam sama sobie, bo spokojnie mogłabym się umawiać z 11-12 lat młodszymi chłopakami, tylko po co... Chyba tylko do łóżka, a takie niezobowiązujące rozrywki nie są w moim klimacie.