Wpis z mikrobloga

Szanuję Christiana Ghislera za to co robi. Od 25 lat nieprzerwanie rozwija Total Commandera, który nadal wspiera systemy Windows 9x, nawet w najnowszej wersji z sierpnia tego roku, i po jednorazowym zakupie licencji na program ma się ją na całe życie, nawet jak ktoś go kupił w 1996, jego licencja nadal jest ważna. A sam program naprawdę ułatwia życie.

#komputery #informatyka #pcmasterrace #totalcommander #oswiadczenie
supra107 - Szanuję Christiana Ghislera za to co robi. Od 25 lat nieprzerwanie rozwija...

źródło: comment_xHurCPa3e6fXdbypnpn1FQ2zWMm1QzKD.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
@supra107: @faun69: ja go w sumie używałem do łączenia z serwerem ftp w czasach posiadania serwera do Counter-Strike 1.6, obsługiwałem przez niego cały serwer. Pliki na różne strony klanowe(piekne czasy webspella) czy forum serwerowe tez obslugiwalem tym programem :D.
  • Odpowiedz
@supra107: ja mam w autostarcie na wszystkich możliwych maszynach, od nastu lat nie wyobrażam sobie robienia czegoś na dysku bez totalcomandera, efektywność raz tysioncpincset.

@passivolange: jest wajcha od tego w ustawieniach, coś o metodzie kopiowania.
Ja korzystam z dystrybucji która się nazywa TCUP - takie mega kombo i tam jest to w default ustawione.
  • Odpowiedz
@supra107: Kiedys też używałem total commandera, torrentow, kodi, audacity, outlooka, programów do ftp czy jakiś process explorerów.
Pozniej coś się we mnie odwróciło i mam netflixa, spotifaja, steam, google home. Chce mieć wszystko szybko, łatwo i przyjemnie. Bardziej szanuję swój czas, komputer przestał być czymś co odkrywam czy używam do pracy, a stał się centrum multimedialnym, parę kliknięć i mam co chcę. Rozważam wyrzucenie monitora i kupno dużego telewizora na
  • Odpowiedz
To nie było kiedyś tak, że on nazywał się Windows Commander, ale przez jakieś tam problemy z Microsoftem musieli to zmienić na Total Commandera właśnie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@soplowy: Też znam Far Managera, ale nie mogę się za bardzo przyzwyczaić do jego skrótów klawiaturowych, i trochę wolniej uruchamia się od Total Commandera. Ale tak to szanuję FAR Managera.
  • Odpowiedz
Dlaczego ułatwia? W sumie nigdy nie używałem a jest ciekawy czemu ludzie tak go uwielbiają.


@faun69: Sentyment? Kiedyś chyba nie było nic lepszego do łączenia się z FTP z windowsa. Żadnych cywilizowanych programów jak MobaXTerm czy coś...
  • Odpowiedz