Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Napisałem do dziewczyny, która w opisie stwierdziła, że poszukuje mężczyzny z pasją. Na jej pytanie o to czym się pasjonuję, odpowiedziałem jej co mnie interesuje, jak spędzam wolny czas ( #kolej #pociagi #pociagiboners #fotografia #podroze ) i... przestała się odzywać. Najpewniej uznała mnie za dziwaka (w realu już nieraz słyszałem od kobiet, że to dziwne zainteresowania [zwłaszcza te główne, bo to ostatnie jest raczej typowe]). Gdyby to był jednostkowy przypadek, to nie zastanawiałbym się nad tym, ale taka reakcja kobiety na wieść o moich zainteresowaniach zdarza się nie pierwszy raz. Pytanie do #rozowepaski: jakie pasje, zainteresowania są wg was akceptowalne?

#sympatia #badoo #tinder
#logikarozowychpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 99
@AnonimoweMirkoWyznania: równie dobrze mogłeś napisać że układasz puzzle albo ubierasz lalki - hobby męskie to jest siłownia, drogie samochody, kolekcjonowanie hajsu, #!$%@? drogie wycieczki zagraniczne i inne rzeczy którymi się podzielisz ze świnią a ona się w domu pochwali i przy koleżankach jaką to partie złowiła.

Generalnie ma mieć z tego jak największy zysk.

Związek oznacza że nie będziesz trwonił zasobów na inne świnie - dajesz wyłączność i gwarancje dostaw jednej
„jak powiedzieć mamie po 18 latach życia ze jednak się nie lubi ogórkowej”


@agaciksa: Jak można nie lubić ogórkowej? Oddałbym własne dziecko do bidula, gdybym usłyszał coś takiego.

I mamie jak mamie, ale najtrudniej powiedzieć babci, że tak, lubisz to ciasto, ale nie codziennie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: nie przyjmuj się :) mój syn tez uwielbia pociagi :) choc mam nadzieje, ze jak skończy przedszkole to mu minie.
A tak na serio to serio się nie przejmuj. Pasja to pasja. Może panna chciała usłyszeć ze dalekie podróże, bo wtedy by z Tobą jeździła. Albo budowanie robotów i liczyłaby na kasę :)
Trafiłeś na głupia łaskę i tyle.
OP: Dziękuję za konstruktywne komentarze. Nie spodziewałem się tak szerokiego odzewu.

Odniosę się do kilku opinii, które zwróciły moją uwagę.

@bartez:

@AnonimoweMirkoWyznania: dziwne, zeby pasja kilkugodzinnego oczekiwania na pociagi byla interesujaca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ostatnio robiąc zdjęcia czekałem na pociąg 5 minut ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@bartekkk:

@AnonimoweMirkoWyznania: @choochoomotherfucker chyba jesteś idealną kandydatką do rozmowy ( ͡°
@AnonimoweMirkoWyznania: przetłumaczę ci z kobiecego na polski. "Mężczyzna z pasją" oznacza mężczyzna nienudny. Prowadzący życie, którego jeśli ona będzie częścią to też będzie miała ciekawie. Jeżeli pasją są motocykle to będzie mogła się doniego przytulić i jechać na motorze, jak nurkowanie to ją zabierze w egzotyczne miejsca i pokaże rzeczy, których koleżanki nie widziały. Itp itd. To nie znaczy, że ona musi być płytka i pusta (ale może oczywiście). Tylko jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: pociągi są zajebiste. Jakiś szczególny rodzaj cię interesuje? Stare parowozy, nowe i szybkie, maszyny z konkretnego państwa? Ciufcie są spoko, tylko jak kurna straszą sygnałem z zaskoczenia to zawsze mam mikrozawał xD