Wpis z mikrobloga

No i mój komentarz usunięty (shadowban), Tak @seba_kot nakręca ludzi na kursy i szkolenia...

https://www.youtube.com/watch?v=C0ktEkIiIvg

Parę słów prawdy i już pozbywamy się komentarza.... A czy mój komentarz był obraźliwy albo chamski? Ocencie sami

"Plan jest BARDZO SŁABY i tylko MIESZA W GŁOWIE początkującym. Plan jest przekombinowany, i osoby go wykonujące po prostu stracą swój czas. Zrobią bardzo marny progres, jeżeli w ogóle go zrobią.

Osoba początkująca 90% tych ćwiczeń wykona po prostu źle. Do tego 4x8, tempo ? Dla początkującego? ŻYCZĘ POWODZENIA.

Nie bez powodu plany dla początkujących opierają się właściwie tylko na podstawowych bojach, i są bardzo proste i przejrzyste. Bo sama nauka techniki siadów, wyciskań, ciągów już jest nie lada wyzwaniem. A dla zdrowego osobnika podstawowe boje + prosta metoda progresji to wszystko czego potrzeba aby uzyskać świetne rezultaty.

Naprawdę nie warto tracić swojego czasu na takie plany jak ten zaprezentowany na filmie."

A ja głupi się dziwiłem czemu same pozytywne opinie, na temat tego naprawdę przekombinowanego planu hehe. NAKRĘCAMY NA KURSY I SZKOLENIA, hajs ma się zgadzać, a nie czas na polemikę...

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #strongaf
IntruderXXL - No i mój komentarz usunięty (shadowban), Tak @seba_kot nakręca ludzi na...
  • 71
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: też uważam, że ten plan jest przekombinowany, i początkujący się zwyczajnie pogubi, choć ja tam bardziej pompki i drążek, niż boje.

Natomiast dziwi mnie dodanie ab wheel - tego kółeczka na brzuch - gwarantuje, że osoba, która jest początkująca, nie zrobi tego ćwiczenia, a jak już zrobi, to na pewno źle i na pewno nie tak, aby angażowało odpowiednie mięśnie. To ćwiczenie jest trudne, tylko wygląda na łatwe, ale wykonać
  • Odpowiedz
To ćwiczenie jest trudne, tylko wygląda na łatwe, ale wykonać je poprawnie - to już trzeba mnieć dość silny korpus.


@mango2018: Pełna zgoda :) Bardzo łatwo o złe wykonywanie tego ćwiczenia.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: napisze i tu, ze popieram w calosci to co napisales, ale uwazam, ze 4x8 jest ok
tez mi sie ten plan nie podoba, ale domyslam sie dlaczego w glownej mierze mogl ulozyc cos takiego. wiekszosc osob zna fbw sakera i 5x5, seba ma jakby nie bylo jest uznawany za jednego z najlepszych specjalistow w kraju, wiec fanboje z kfd wala konia do wszystkiego co wrzuci (poniekad zrobilem troche to samo,
  • Odpowiedz
@IntruderXXL Szkoda że ktoś taki jak Seba Kot który sprawia wrażenie obeznanego w swojej dziedzinie (tj. trójbój) oraz ma możliwość przekazywania merytorycznej anti-bullshit wiedzy, a mimo to traci zaufanie w taki sposób. Bo kogo w Polsce teraz można posłuchać mądrego oprócz Wodyna.
  • Odpowiedz
chyba juz zapomniales jak to jest byc swiezakiem suchoklatesem ;p Na poczatku czego by sie czlowiek nie dotknal to bedzie progres


@alegoraco: Dokładnie tak jest, i dokładnie to pamiętam, w przeciwieństwie do tych youtubowych gwiazdeczek. I po co marnować swój start i potencjał na właśnie takim planie? Bo nie oszukujmy się progres na tak przekombinowanym planie będzie naprawdę marny niż u kogoś kto jedzie jakimś podstawowym 5x5, SS, a Greyskullem to
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Imo ten plan jest spoko dla osoby ćwiczącej rekreacyjnie, nie nastawionej bezpośrednio na trójbój, szczególnie fajne w nim jest to, że w porównaniu do tych wszystkich SS/SL(których oczywiście nie hejtuję - wręcz przeciwnie, sam nimi ćwiczyłem) kładzie nacisk na stabilizację łopatki/g.medius/"skosy" i ewentualny jednostronny dysbalans mięśniowy oraz stabilizację centralną, czyli elementy które u zdecydowanej większości osób, nie tylko początkujących, po prostu leżą.
W kwestii tempa, to w sumie wpajanie przez
  • Odpowiedz
@ChoNoTu: jakie #!$%@? fbw sakera? ten typ nic nie wymyślił - zmodyfikował to co już ktoś dawno temu zrobił - proszę nie powielajcie tego gówna, które zrobił saker - plan jest przekombinowany - a całe WK regularnie jest połamane, pokontuzjowane - dziękuje za taki gównoplan

masz klasyczne 5x5, masz 5/3/1/ , masz GreySkulla - nie kombinuj z jakimś sakerogównem..
  • Odpowiedz
@rudy_bigos: typie ja to wiem, poza tym dosc podobnie zmodyfikowane plany juz od dawna lataly po redditach, czesto sakera dawalem w cudzyslow, ale w tym wypadku jakos zapomnialem. w kazdym razie imo plan sakera' jest lepszy, chociaz jest troche przeladowany, ale na poczatek z malym ciezarem to nie problem
  • Odpowiedz