Wpis z mikrobloga

No i mój komentarz usunięty (shadowban), Tak @seba_kot nakręca ludzi na kursy i szkolenia...

https://www.youtube.com/watch?v=C0ktEkIiIvg

Parę słów prawdy i już pozbywamy się komentarza.... A czy mój komentarz był obraźliwy albo chamski? Ocencie sami

"Plan jest BARDZO SŁABY i tylko MIESZA W GŁOWIE początkującym. Plan jest przekombinowany, i osoby go wykonujące po prostu stracą swój czas. Zrobią bardzo marny progres, jeżeli w ogóle go zrobią.

Osoba początkująca 90% tych ćwiczeń wykona po prostu źle. Do tego 4x8, tempo ? Dla początkującego? ŻYCZĘ POWODZENIA.

Nie bez powodu plany dla początkujących opierają się właściwie tylko na podstawowych bojach, i są bardzo proste i przejrzyste. Bo sama nauka techniki siadów, wyciskań, ciągów już jest nie lada wyzwaniem. A dla zdrowego osobnika podstawowe boje + prosta metoda progresji to wszystko czego potrzeba aby uzyskać świetne rezultaty.

Naprawdę nie warto tracić swojego czasu na takie plany jak ten zaprezentowany na filmie."

A ja głupi się dziwiłem czemu same pozytywne opinie, na temat tego naprawdę przekombinowanego planu hehe. NAKRĘCAMY NA KURSY I SZKOLENIA, hajs ma się zgadzać, a nie czas na polemikę...

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #strongaf
IntruderXXL - No i mój komentarz usunięty (shadowban), Tak @seba_kot nakręca ludzi na...
  • 71
  • Odpowiedz
@Gwynblade: Ale jakie argumenty ty chcesz usłyszeć? Ty twierdzisz że ten plan Kota jest prosty, i każdy początkujący da sobie z nim radę, a ja twierdzę że będzie przeciwnie początkujący się pogubi, porobi większość ćwiczeń kompletnie źle, będzie miał mętlik w głowie a do tego zniechęci się do treningu.

I patrząc na plany właśnie takich ekspertów jak Rippetoe można wywnioskować że to ja mam rację.
  • Odpowiedz
w Greyskull LP nie jestem zachwycony ostatnia seria do upadku, czy to na dluzsza mete nie spowoduje przeciazenia CUN?


@SmaletzWyborny: Nie :) Zawsze też starasz się zachować to 0,5-1p zapasu. Największa wada tego planu, to możliwość #!$%@? techniki przez AMRAP, bo jeżeli nie będziesz miał minimum rozsądku to możesz przesadzić i dopuścić do zbyt wielu wypaczeń w technice starając się cisnąć zbyt mocno.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: No tak, zwykle cwicze tak, zeby miec swiadomosc, ze kolejny siad wymagalby albo asysty albo #!$%@? sie ze sztanga do tylu, ale ziomek od Greyskullu pisal 5+ co rozumialem jako amrap.
Offtop, ale co sadzisz o metodach typu zdjecie 50% ciezaru i robienie amrapu w ostatniej serii siadow badz w druga strone - dodanie ciezaru i robienie cwierc-przysiadow do oporu?
  • Odpowiedz
No tak, zwykle cwicze tak, zeby miec swiadomosc, ze kolejny siad wymagalby albo asysty albo #!$%@? sie ze sztanga do tylu, ale ziomek od Greyskullu pisal 5+ co rozumialem jako amrap.


@SmaletzWyborny: Wiesz inaczej, AMRAP polega na tym że ciśniejsz jak najbardziej się tylko da :) Ale nie do poziomu że kaleczysz technikę całkowicie.

dodanie ciezaru i robienie cwierc-przysiadow do oporu?


Zdecydowanie NIE i takie coś jest głupie.

Offtop, ale co
  • Odpowiedz
@IntruderXXL:

Ty twierdzisz że ten plan Kota jest prosty, i każdy początkujący da sobie z nim radę, a ja twierdzę że będzie przeciwnie początkujący się pogubi


Ja zadałem pytanie Tobie, co jest w nim takiego trudnego. Do teraz mi nie odpowiedziałeś.

I patrząc na plany właśnie takich ekspertów jak Rippetoe można wywnioskować że to ja mam rację.


To w połączeniu z tym, co napisałeś wcześniej mówi, że: "ten plan jest zły,
  • Odpowiedz
Ja zadałem pytanie Tobie, co jest w nim takiego trudnego. Do teraz mi nie odpowiedziałeś.


@Gwynblade: KAŻDE ĆWICZENIE. Ja nie wiem czy ty już zapomniałeś jak to jest być początkującym? Czy nie widziałeś początkujących w akcji?
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Widziałem dzisiaj żarty na temat skasowania postu przez Kota, ale nie wiedziałem komu i co, jak widzę, to z jego strony gruba przesada i z wszystkim odnośnie początkujących się zgadzam. Jednak prawda jest bolesna: komentarze krytyczne, nawet stosunkowo miłe trzeba kasować, bo psują dobry obrazek.

A opracowanie Greyskulla od @Kasahara polecam, i nawet mu napisałem, że chciałbym coś takiego mieć, jak zaczynałem.
  • Odpowiedz
Jednak prawda jest bolesna: komentarze krytyczne, nawet stosunkowo miłe trzeba kasować, bo psują dobry obrazek.


@piotrb: W moich oczach taką akcja stracił wszystko. Nie lubię takich ludzi. I wiesz jeżeli nawet na wykopie masa osób czepia się tego planu, wielu osobom zapaliła się lampka, a pod filmikiem właściwie brak negatywnych opinii, to naprawdę przeogromną ilość komentarzy on musiał usunąć/zbanować.

A jeśli chodzi o @Kasahara, to odwalił kawał dobrej roboty, i
  • Odpowiedz