Wpis z mikrobloga

@DonPablito: trochę mnie nie zrozumiałeś, w komentarzy chodzi mi o ludzi którzy już z automatu bronią daną grupę społeczną, tutaj są sygnały że coś złego może się dziać a niektórzy już od razu wyzywają od prawaków i rasistów każdą osobę która domaga się wyjaśnienia sytuacji, lustrzane odbicie fanatycznych katolików twierdzących że każde oskarżenie księdza o złe czyny to atak na kościół. Natomiast nie rozumiem odniesienia do księży, bo np pracwnicy
  • Odpowiedz
@yebut: No to wrzuciłeś niewłaściwy obrazek wg mnie, tu się nie równa lewa i prawa strona.

A jak byś wrzucił nuropę broniącą czarnoskórych pedofilów to poproszę o link od razu bo ja czegoś takiego nie zauważyłem.
  • Odpowiedz
@przemek89x: @rybsonk: @LM317K: no chłopaki ale może jakiś screen albo dwa z konkretnym przykładem? Bo jedyne co ja kojarzę to bronienie NIEWINNYCH księży przed ocenianiem ich przez pryzmat zwyroli którzy powinni siedzieć w więzieniu

Chętnie bym zobaczył takie bronienie księży pedofili w wykonaniu kogokolwiek
  • Odpowiedz
@DonPablito: jezuuu chłopie XD po pierwsze to nie ja wrzuciłem obrazek po drugie nie mówię o bronieniu pedofilów tylko nazywaniu osób które zarzucają jakieś przestępstwo danej grupie jakieś pejoratywne cechy XD np rasizm/incelstwo/heretyzm itp i porównuje je z podobnymi sytuacjami z przeszłości XD
  • Odpowiedz
@DonPablito: nie mówiąc że dalej nie rozumie dlaczego porównujesz liczbę przypadków pedofili w kościele z liczbą przypadków pedofili w euroweek XD chyba że chodzi o pracowników kolonii to ok rozumiem ale w obu przpadkach mamy do czynienia z podobnym odsetkiem XDDD
  • Odpowiedz
@yebut: Sorki :) ale tu nie ma żadnego przestępstwa, ciągle mówimy o domniemanym (odnośnie obrazka) Nie ma nawet oskarżonego :D A tym co bronią gwałcicieli czy to kolorowych czy białych to #!$%@? w dupę.
  • Odpowiedz
@DonPablito: tak, właśnie to próbuję ci wytłumaczyć że chodzi o wyzywanie ludzi którzy zarzucają przestępstwo grupie ludzi i domagają się jego sprawdzenia rasistami, są przesłanki że działy się rzeczy złe tam i należy to sprawdzić a wyzywanie każdej osoby która się tego domaga rasistą to jakieś nieporozumienie
  • Odpowiedz
@yebut: Ja to dalej widzę jak polowanie na czarownice. Żadnych dowodów tylko foliarskie filmiki. Jeden donos do prokuratury, jeden wyrok o molestowanie chociaż i nikt tam dziecka nie pośle. Ja bym z tym rasizmem nie przesadzał ale jedyny powód że się tym konserwy zainteresowały to że są kolorowi wolontariusze. Tak jak z pizzagate było
  • Odpowiedz
@DonPablito: w każdym razie kontrola i sprawdzenie tego nie zaszkodzi, natomiast twierdzenie ża każda osoba która się tego domaga jest konserwą, rasistą itp jest po prostu chamstwem i polowaniem na czarownice
  • Odpowiedz
tym sposobem to odrzucisz każdy dowód jaki przytoczę więc myślę, że nie warto się kłócić


@przemek89x: ale ja nie zamierzam nic odrzucać - wrzuciłeś coś zupełnie niezwiązanego z tematem więc jeszcze raz:

poproszę screenshot z wykop.pl, na który użytkownik z #4konserwy broni księży pedofili, tak jak twierdzisz, że ma to miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°) najlepiej więcej niż jeden - bo sugerujesz, że to
  • Odpowiedz
jedyny powód że się tym konserwy zainteresowały to że są kolorowi wolontariusze


@DonPablito: no chyba nie jedyny xD ja osobiście nie wierzę w tę całą aferę ale przeraża i poraża mnie zaciekłość z jaką neuropki próbują zakopać temat mimo, że na codzień tacy są chętni do ścigania pedofilii wśród KK xD
  • Odpowiedz