Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Doradźcie, jutro idę 1 raz w życiu na spotkanie z dziewczyną z Tindera ( ͡º ͜ʖ͡º)
Oboje level 23.
1. Kupić jakiś czekoladki Rafaelo lub coś i jej wręczyć?
2. Jak ją powitać? Przytulić czy podać rękę? Nie chcę trafić do #friendzone od samego początku.
3. O czym można rozmawiać? Zapisałem sobie pare tematów do rozmowy ale czekam na propozycję.
#podrywajzwykopem #tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 49
@AnonimoweMirkoWyznania: Jedyna racje maja z tym, zeby nic nie kupowac, procz tego w ogole ich nie sluchaj, bo w sumie najwazniejsze, zebys byl naturalny. Jesli wczesniej normalnie przytulales sie do dziewczyn na powitanie i nie wychodzi Ci to niezrecznie to teraz tez tak zrob. Jesli masz z tym problem to mozesz podac te reke, ale istnieje niemala szansa, ze sie nigdy wiecej nie spotkacie, wiec co Ci szkodzi sie przytulic? :)
@AnonimoweMirkoWyznania:
1. co ty #!$%@? jesteś betabankomat? takie rzeczy to może jakby ci o urodzinach powiedziala, albo była twoją znajomą/koleżanką/przyjaciółką/potencjalną dziewczyną
2. zależy jak wasza rozmowa na tinderze wyglądała, jak zwykłe
- hej, kawa w czwartek?
- tak
to nie, cześć i podanie ręki wystarczy, no chyba, że się sama na ciebie rzuci, ale to juz twoja decyzja, czy ją tam przeliżesz, czy #!$%@? i powiesz żeby się ogarnęła xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
NICZEGO JEJ NIE DAWAJ! Bądź spokojny opanowany nie spinaj sie. Pozartuj z nia np powiedz jej z Hytrym usmiechem ze Cie oszukala ze zdjeciami bo ma bardzo ładne czoło (baby dostaja 39466363) komplementow ale nikt nie komentuje ich czoła nie gadaj na siłe a jak ona sie rozgada to mozesz byc pewien ze robisz wszystko dobrze ps dąż do kontaktu fizycznego
@AnonimoweMirkoWyznania: Posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku. Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka, otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty, 3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni. Pracujesz w zakładzie