Wpis z mikrobloga

O narkotykach też źle się wypowiadają ci, którzy ich nie biorą :P


@kubako: xD
poważnie?
są setki osób które brały a teraz biorą udział w kampaniach anty narkotykowych

odróżnij doświadczanie czegoś w rzeczywistości i z bliskimi osobami od głosu jakiegoś anona z wykopa


@efilista: mam 2 synów
nie mów mi o doświadczaniu czegokolwiek bo wiem o tym znacznie więcej niż ty z opowiadań siostry
co ciekawe najwięcej złego do powiedzenie o posiadaniu dzieci mają ci, którzy dzieci nie mają

są setki osób które brały a teraz biorą udział w kampaniach anty narkotykowych


@TwojStaryToKorniszon: Wez pod uwage ze jest bardzo niskie przyzwolenie spoleczne na postawe "zaluje posiadania dzieci, jakbym mogl/mogla wybrac to bym ich nie mial", nikt tego glosno nie powie.
Nawet w internecie wiekszosc wypowiedzi o wadach dzieci zaczyna sie od "Kocham swe dzieci, ALE...."
@TwojStaryToKorniszon: dopóki dziecko nie popełni samobójstwa, dostanie raka i umrze, wpisz dowolną inną tragedię której można uniknąć nie powołując nowego życia. Non stop czyta się posty z siepomaga gdzie jakiś guwniak choruje na nieuleczalną chorobę. Antynatalizm to najwyższy rodzaj empatii i unikanie popełniania błędów oraz branie nauki z błędów popełnianych przez innych. Chyba nie ma moralnie bardziej szlachetnej postawy która jest zaprzeczeniem zwierzęcego genetycznie uwarunkowanego egoizmu.
Wez pod uwage ze jest bardzo niskie przyzwolenie spoleczne na postawe "zaluje posiadania dzieci, jakbym mogl/mogla wybrac to bym ich nie mial", nikt tego glosno nie powie.

Nawet w internecie wiekszosc wypowiedzi o wadach dzieci zaczyna sie od "Kocham swe dzieci, ALE...."


@DryfWiatrowZachodnich:

Widziałam ostatnio program w amerykańskiej telewizji, który właśnie traktował o tym temacie.
I nawet w tamtym bardzo wyzwolonym społeczeńtwie przyzanie się do tego, że się żałuje posiadania dzieci
Chyba nie ma moralnie bardziej szlachetnej postawy która jest zaprzeczeniem zwierzęcego genetycznie uwarunkowanego egoizmu.


@outsidre:
A ja po prostu jeżdżę całe życie na garbach takich słabych ludzi jak ty xD i fajnie mi się żyje tak plugawo, a swoje dzieci nauczę, żeby robiły to samo. ¯\_(ツ)_/¯