Wpis z mikrobloga

@cinematics: @omnibus_semper: O k---a, jesteście mistrzami :D. Z kim ja tu marnuję czas :D. Buahaha. W--------ę was na czarną, bo jeszcze przypadkiem wdam się z wami w jakąś dyskusję :D. Poprawiliście mi humor jak cholera :D. Dzięki za świetny prezent mikołajkowy! Pozdrawiam was z całego serca! :D
  • Odpowiedz
@mamtrzybuty: @ossadagowah: @omnibus_semper: @Fulleks:
co za bzdury z tym przeludnieniem, miejsca na Ziemi jest pod dostatkiem, żywności też, tylko problem jest w niewydajnej dystrybucji tej żywności, ale to można łatwo naprawić, bo miejsca pod uprawę jest jeszcze bardzo dużo.
I jeszcze czemu mamy się nie rozmnażać? Właśnie Europejczycy, Azjaci i Amerykanie są najinteligentniejsi i to tutaj występuje największe prawdopodobieństwo że urodzi się
  • Odpowiedz
Rozwijać się możesz na 100 różnych sposobów, ja się rozwijam w swojej branży, pomnaża kapitał i co roku mam coraz większy majątek, mam 28 lat i mam na tyle duży kapitał, że mogę sobie w tej chwili kupić nowe mieszkanie w dużym mieście, ale nie rozwalam tego bo wole to rozmnażać.

Do tego ogarniecie swojego ciała, wyglądu, jakiś sport, ruch, rower, dobre odżywianie, podróżowane, zrobienie sobie dobrego uzębienia (zbieram powoli 30k na proste ząbki) to jest rozwijanie się w moim życiu


@cinematics: Tych rzeczy nie możesz robić przy gówniaku?

wcale się k---a nie miałem źle, dzieciństwo w stesie, w kłótniach, 10 lat wychodziłem z nerwicy, tyle mnie to
  • Odpowiedz
Czyż nie wspaniale jest żyć, jeżeli nawet to życie nie ma większego sensu


@dybligliniaczek: O k---a.... Przykro mi bardzo, że poza społodzeniem dzieciaka nie widzisz innych celów w życiu. K---a, jakie to musi być smutne zycie xD Ludzie latają w kosmos, wymyślają niestworzone rzeczy, stawiają sobie o wiele bardziej ambitne plany niż zalanie formy, a Ty mimo że jesteś świadkiem tych rzeczy, nadal uważasz że dziecko jest celem życia.

No
  • Odpowiedz
@Naiken: wszystkich facetów. Jakiego miejsca pod dostatkiem. No chyba że wszystkie lasy r--------l idź pod uprawę. Jak by same Chiny chciały żyć na dzisiejszym poziomie USA to by zużywali jedzenia tyle co 4/5 świata. Do tego ropy nie starcza takie zużycie Chin jakie mają USA bo pewnie osiągamy peak point wydobycia lub osiegnelismy. Dochodzi do tego globalne ocieplenie które kurczy masę lądowa do użytku, powoduje wymieranie zwierząt, zakwasa oceany i
  • Odpowiedz
@omnibus_semper: ehh, najwięcej punktów IQ mają Azjaci, potem są biali, nigdzie nie pisałem o wyższości białej rasy nad innymi.

Co do ropy to ciągle są odkrywane nowe pokłady albo nowe technologie, dzięki którym można wydobywać z większych głębokości, bądź też wydobywanie z miejsc wcześniej nie opłacalnych. Co do prognoz wydobycia, to od chyba 40 lat ciągle się mówi że teraz to już osiągnięto maksymalne wydobycie. I co? Wydobycie dalej rośnie.
  • Odpowiedz
@ossadagowah: Posiadanie dzieci to egoizm. Ziemia jest przeludniona, jesteśmy przed progiem katastrofy ekologicznej i olbrzymiej migracji ludzi. Rozumiem potrzebę posiadania potomstwa, ale nie róbcie proszę z tego jakiejś szczytnej sprawy, ot biologia.


Nieposiadających dzieci też możesz pełnić pożyteczna rolę w społeczeństwie. Pomagać innym, opiekować się zwierzętami i walczyć o lepsze jutro dla wszystkich. Kiedy masz dzieci, nie ma czasu i pieniędzy na takie "głupoty".

Gratulacje bohaterze, ocaliłeś Ziemię przed przeludnieniem.
  • Odpowiedz