Wpis z mikrobloga

Jakie jest wasze najdroższe "ups" w życiu? ja kiedyś wymieniając uszczelkę przy kolektorze dolotowym (saab 9-3) urwałem śrubę w głowicy. Potem złamał mi się wykrętak przy wykręcaniu. A potem to już się jeden wielki bajzel zrobił. Z racji tego, że i tak w planie było d-------e mocy, to zdecydowałem się na kupno nowej głowicy po regeneracji xD
#majsterkowanie #mechanikasamochodowa #mechanika może jeszcze #stolarstwo #budownictwo
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@iforgotmypass_: kiedyś, dawno temu, gdy pracowałem przy maszynach CNC, p------o mi się przy ustawianiu posuwu jednej z maszyn, czym doprowadziłem do jej pożaru, a że dym i opary były rakotwórcze, musieliśmy ewakuować całą halę. xD
  • Odpowiedz
a że dym i opary były rakotwórcze, musieliśmy ewakuować całą halę. xD


@atteint: widać, że jakaś zachodnia firma. W Januszeksie pracownicy musieliby oddymiać własnymi płucami
  • Odpowiedz
@balbezaur: na koniec roku, a tak właściwie, to w lutym następnego przychodzi taki aneks który zamyka poprzedni rok, w nim jest dopisane, że świadczeniodawca zrzeka się wszystkich roszczeń;] zorientowałem się później;/
  • Odpowiedz
@iforgotmypass_: poza tagami, ale moje największe to jak byłem na stażu za granicą i dostałem od ryżodawcy kartę sim. Ze trzy razy się pytałem czy jak flat rate na necie i mieli to załatwić, ale okazało się, że nabilem w miesiąc 20k euro rachunków xD ale na szczęście kosztowało mnie to jedynie brak międzynarodowej kariery w branży, która w sumie mnie nie interesowała. I ogólnie dobrze się stało, ale potrzebowałem
  • Odpowiedz
@Smarek37: Też byłem małym piromanem, choć szczęśliwie dla rodziców z przewagą strażaka xD Kilka razy próbowałem, ale zanim się rozkręciło to powiedziałem że się pali, albo sam ugasiłem. Zapałki ciągle zostawiali na widoku xD
  • Odpowiedz
@iforgotmypass_: jak kiedyś byłem #produkcja1,5k to źle wsadziłem części maszyny i właściwie wszystko co się mogło, to się połamało. Przestój produkcji na 4h i januszowe spawanie części maszyny.

Później pracując jako #programista15k z rozpędu na serwerze produkcyjnym zrobiłem rm -rf / zamiast rm -rf ./
Zorientowałem się dopiero jak mi zaczęło sypać permission denied. Jak przerwałem i chciałem obejrzeć skalę zniszczeń, to dostałem "ls is
  • Odpowiedz