Wpis z mikrobloga

  • 38
@FrauWolf Dużo moich znajomych w moim wieku (lvl19) a nawet kilka lat młodsze, ma już dzieci. Powoli zaczynam się zastanawiać, czy to ze mną jest coś nie tak ( _)
  • Odpowiedz
@Basik22: 27 i dalej to samo. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mieć dziecko jako facet przed trzydziestką zanim nie kupisz jakiegoś mieszkania i nie ogarniesz się zawodowo to jak przegrać życie, przynajmniej w Polsce.

Ja - pracuje, mam coraz większe oszczędności, wolne chwile spędzam jak chce
Rówieśnik - #!$%@?, żyje od wypłaty do wypłaty bo musi utrzymać dziecko i madke na pełny etat xD
  • Odpowiedz
@FrauWolf: Za dziesięć lat będziesz patrzył na tych 30 latków z 10 letnimi dzieciakami, którzy robią wszystko co Ty chciałbyś robić, ale nie możesz bo musisz zajmować się małym dzieckiem, w wieku 40 lat, Twoje dzieci będą miały 10 lat, ich dzieci będą myślały o wyprowadzce z domu.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Algeroth: i musi się dowartościowywać na stronie dla przegrywow xD wstawaj.jpg
@FrauWolf: 23 lvl herę i w głowie YOLO, ale powoli dostrzegam, że rówieśnicy czy osoby ze szkoły zaczynają się rozmnażać
  • Odpowiedz
  • 70
@Fulleks co ten 30 latek będzie robił takiego, czego ja nie mogę :D? 10 lat to juz takie duże dziecko że nid trzeba się zajmować? W wieku 40 lat dziecko się wyprowadza i mam spokój i mogę robić co chce. To zajebiscie, ale wolę ten spokój i robienie czego chce miec jak jestem młody, a nie powoli szykuję się do spania.
  • Odpowiedz