Wpis z mikrobloga

"Nie umiem pojac fenomenu chęci posiadania potomstwa "

Zgadzam się z tymi słowami. Po przeczytaniu wielu podobnych wpisów tu i pod innymi postami też tego nie rozumiem.

Wasi rodzice powinni zainwestować w antykoncepcję, wtedy nie było by was i waszych wpisów.
  • Odpowiedz
Lvl 20 here ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@FrauWolf: ta, a potem masz lvl35, jesteś ubabrany w pieluchach a tamci sobie jadą w alpy z dzieciakiem albo w ogóle go zostawiają w domu żeby se radził ( )
  • Odpowiedz
@FrauWolf: 21lvl, kumpel z liceum lubił ruchać na wariata. Obecnie 2 gówniaków z o rok młodszą laską która już go nie chce a na dzieci ktoś musi płacić. ¯\_(ツ)_/¯

A ja tu jestem i mam też skarpety góralskie zajebiście grube i nie mam koszulki i same majtki i się śmieje, w szafce mam czipsy i batony xD #pdk
  • Odpowiedz
A skoro tak trudno ci przeboleć, że ktoś ma inne zdanie niż ty to może na przyszłość się nie udzielaj xD


@nocnazjawa: raczej trudno mu przeboleć, że ktoś może woleć młodość bez obowiązków i rąk w osranych pieluszkach XD
  • Odpowiedz
Ja zwiedzilem świat od Auckland w Nowej Zelandii po Spitsbergen. Mam dziecko, 27 lat, szczęśliwą rodzinę i to w swoim domu czuję się najszczęśliwszy i czuję spokój. A chwalenie się zwiedzaniem Nowego Jorku na nikim w 2018 roku nie robi żadnego wrażenia. Kiedy masz dziecko wchodzisz na wyższy poziom odczuwania uczuć do innego człowieka, coś czego nigdy nie czułeś. Jeden jedyny raz w życiu płakałem ze szczęścia - kiedy urodził mi się
  • Odpowiedz
@Fulleks: kiedys posiadanie dzieci bylo konieczne dla zapewnienia sobie przyszlosci. Chlop musial miec dzieci bo inaczej na stare lata nie było komu ziemi uprawiac. Moznowladca musial miec dzieci zeby mial kto zarzadzac majatkiem a dzieci najlepiej gwarantowaly lojalnosc. Rycerz chcial miec dzieci bo mial pozniej lojalnych kompanów. Czym szybciej mialo sie dzieci - tym lepiej. Dzis to juz nie funkcjonuje. @ossadagowah: wyobraz sobie ze inni ludzie maja w
  • Odpowiedz
nie będziesz świadomy tego, że "twoje geny żyją".

@marvellouschester:

Myślę, że łatwiej będzie mi umrzeć z myślą, że jest ktoś, kto jest moim przedłużeniem.

Przy okazji współczuje twoim dzieciom skoro na starość masz zamiar na
  • Odpowiedz
W tym roku byliśmy min. w Nowym Yorku na wakacjach a teraz szukamy jakiegoś fajnego hotelu na Zanzibarze


@karczochh: Moje najmłodsze ma 2 lata. Byliśmy już na Węgrzech i 2x w Hiszpanii. Nie wiem w czym problem. Jak masz normalne dzieci a nie drące ryje przez cały lot bachory, to spokojnie można z nimi podróżować.
  • Odpowiedz
@FrauWolf: niby już 23lvl i spoko bo dużo znajomych już ma dzieciaki. Taki wiek. Ale znam taka jedną co ma dwójkę z jakimś łobuzem (rozeszli się jeszcze przed urodzeniem 1 a potem zrobili drugie) a teraz urodzi trzecie facetowi o 15 lat starszemu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz