Wpis z mikrobloga

@StaryWilk kocham ten poziom hipokryzji u wszelakiej maści polityków i innych dziwnych tworów demokracji. Niech plebs się ogranicza a ja nie mogę bo mam misje. Albo gadanie trzeba cos zrobic, zrobcie cos, i tak gadaja od zarania dziejow. Ch*j im w dupska nawet dwa. Jak tylko bede mogl kupuje v8 lub w12 wolno ssace i bede gazowal gdzie tylko moge na spalaniu 35 na 100.
@StaryWilk: zamiast zastanowić się jak zmienić podejście Chin, Indii i Rosji do ochrony środowiska, narzucają nowe normy krajom które i tak ciągle zmniejszają swój ślad ekologiczny. A tych troje coraz mocniej syfią świat...
Ch*j im w dupska nawet dwa. Jak tylko bede mogl kupuje v8 lub w12 wolno ssace i bede gazowal gdzie tylko moge na spalaniu 35 na 100.


@gg_allin_na_prezydenta: rób sobie co tam chcesz, twój głos nie ma kompletnie żadnego znaczenia.
Za to głos Arnolda ma dużą siłę przebicia i może trafić do dużej ilości ludzi, więc nawet jeżeli jest hipokrytą, to i tak robi dużo więcej dobrego dla tego świata niż
A ja kocham taki poziom zidiocenia u wykopkowych malkontentow, ktorzy nic w zyciu nie osiagneli w porownaniu do osob, ktore krytyjuja. Arnold moze i nawet plastykowymi butelkami palic w piecu jak zapewne u Ciebie w domu, ale wykorzystujac swoja slawe i to co mowi wplywa na szerokie gronono odbiorcow, czym faktycznie ma jakikolwiek wplyw na srodowisko, ale dla ciebie widocznie mialby jakby jezdzil rowerem i nie byl "hipokryta". Nie wazne, ze cel
@Kocurowaty: A możę po prostu chodzi o to, że skoro do czegoś nakłania to niech sam idzie tą drogą. Prywatne samoloty i luksusowe auta... #!$%@? z tym, że ludzie palą gównem, bo po prostu lubią. Nie to żeby nie było ich stać, kochaj widok duszącego się sąsiada od dymu z jego komina.