Wpis z mikrobloga

@JanRouterTrzeci: nie tylko p0lki, byłem kiedyś na Kubie tam kanadyjki przyjeżdżają na ruchanie i nawet tego nie kryją. W innych egzotycznych krajach jest podobnie, Niemki, brytyjki, wezsytsko to leci na czarne bolce
  • Odpowiedz
@pilot1123: Ja nie wiem skąd oni biorą takie informacje. Bywając w Polsce to serio są jakieś pojedyncze przypadki kiedy widzę pary mieszane… zresztą nikt nie zakazuje wykopkom się wiązać z kobietami z Azji czy z Ukrainy, mają wolny wybór skoro Polki takie złe. Problem w tym, że one też ich nie chcą xD
  • Odpowiedz
Ja nie wiem skąd oni biorą takie informacje.


@Mamaboss: oglądają serial dokumentalny "Blacked" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Swoją drogą nawet Panasiewicz kiedyś "na czekoladę poczuł chęć"( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JanRouterTrzeci o nie, bogaci i przystojni w milionowym mieście są w stanie znaleźć kilka chętnych lasek, niesamowite XD
  • Odpowiedz
@Mamaboss: Mówisz jakby nie było w innych narodowościach brzydali,grubasów i ogólnie ludzi zaniedbanych.No chyba mi nie powiesz,że wolałabyś dajmy na to np.grubego murzyna łysego murzyna od Polaka,który ma dobrze zbudowane ciało i bujną fryzurę
  • Odpowiedz
@NiebieskiMiszmasz: oczywiście, że nie mówię, że w Polsce nie ma przystojnych i zadbanych facetów z poglądami, w których kobieta to nie służka. Są, ale to może 5% całej populacji xD większość jest nieatrakcyjna, niezadbana i ma poglądy rodem ze średniowiecza. Polacy giną w porównaniu np. do Niemców, gdzie często facet podchodzący pod 60 prezentuje się lepiej niż Polak w średnim wieku xD
  • Odpowiedz