Wpis z mikrobloga

@DILERIUM: Nie ważne czy robi audyt czy nie, nie powinno dawać się swobodnego dostępu, bo to buduje zaufanie i tworzy ta strefę prywatności. Ja nie daje przeglądać telefonu, ale tez nie oczekuje, żeby mógł oglądać telefon różowego. Nigdzie go nie chowam ani nie ukrywam powiadomień.
Specjalne blokowanie telefonu przed partnerem ma sens tylko w dwóch przypadkach:
- notorycznie Ci przekopuje telefon i czyta wiadomości, wtedy jak rozmowy nie pomagają to wypad
- masz coś do ukrycia i boisz się, że się wyda

W obu przypadkach związek i tak wypadałoby zakończyć. Mój niebieski zna mój pin, ja znam jego, nie sprawdzamy sobie telefonów, bo po co, ale jakby nagle zaczął wszystko blokować i nosić telefon do kibla ze
Nic nie mamy do ukrycia wiec po co miałbym chować się z telefonem?


@Wybroczyna: ale to nie jest kwestia mania czegoś do ukrycia (bo jak będziesz miał coś do ukrycia, to ukryjesz tak czy tak), tylko pewnego poziomu prywatności. Telefon od dawna nie jest już tylko telefonem, udostępnianie jego zawartości komuś jest trochę jak pożyczanie szczoteczki do zębów - niby nic złego, niby i tak się z żoną całujesz więc co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Nie polecam. najpierw jest - no misiu daj mi dostęp do telefonu itd przecież chyba sobie ufamy i nie masz nic do ukrycia, ty mówisz dobra, ale w takim razie tak samo jest w drugą stronę, wspólne hasła, serduszka latają w powietrzu, jednorożce srają tęczą, a potem się dowiadujesz, że masz problem z zazdrością bo masz dostęp do jej tel itd sprawdzasz ją, kontrolujesz i wręcz więzisz #!$%@? oprawco xD

#logikaborderline
@Jarek_P: prywatność powinna iść na równi z zaufaniem i szacunkiem do jej zachowania tj. nie mam zablokowanego telefonu i partnerka o tym wie, ale jednocześnie wiem, że z tego nie skorzysta, bo mi ufa. Tak samo w drugą stronę - jak przyjdzie SMS i wezmę jej telefon do ręki, to nie leci i nie wyrywa mi go z łapy tylko pyta od kogo - czytam nadawcę i tyle, nie otwieram wiadomości,
Nie wyobrażam sobie czegoś takiego, że ktoś mi grzebie w telefonie nawet żona

Ale spokojnie mam takich znajomych cipeuszy, że mają zakaz posiadania FB, Intagrama telefony regularnie przeglądane

Fajny związek taki nie zaufany
Przy okazji polecę świetny film na ten temat.

Przyznam szczerze, ze dwukrotnie sprawdziłam telefon partnera i dwukrotnie znalazłam coś, co nie dawało mi później normalnie żyć. Nie muszę chyba nadmieniać jak wściekły był na mnie i rozczarowany. Chyba lepsza jest błoga nieświadomość.
Pobierz Jestemtuprzejazdem - Przy okazji polecę świetny film na ten temat. 

Przyznam szczerz...
źródło: comment_czBlsiyhzn1zEJs5PSjUt15VSK56s6nU.jpg
dlaczego? Moja żona ma dostęp do mojego, ja mam dostęp do jej telefonu. Nic nie mamy do ukrycia wiec po co miałbym chować się z telefonem? Wieczna beka z tych co prowadzą tak ekscytujące życie ze musza unikać ryzyka wpadki przed najbliższą osobą


@Wybroczyna: Już nawet pomijając te wszystkie argumenty które dostałeś, to warto jeszcze uwzględnić prywatność Twoich znajomych. Może nie wszyscy sobie życzą aby wiadomości które piszą do Ciebie czytała