Wpis z mikrobloga

@Hound: Oczywiście, to ja już nie mogę wyjść na p--o nie meldując się kobiecie co chwila? Nie mogę mieć swojego prywatnego środowiska? Hobby? Zajęć?
Ja ustalam swoją - wiec c--j Ci do tego.
  • Odpowiedz
Napisanie "naucz się czytać" - tworzenie gównoburzy Napisanie, że ktoś jest dzbanem - rozmowa na poziomie.

Tak, takie uwagi w stylu "naucz się czytać" są chamskie. Ty natomiast zacząłeś dyskusje od jakiś przemyśleń z d--y na mój temat ale obrażasz się o słówko "dzbanie".

@Wobbuffet:

Wymaganie od kogoś ukrywania swojej własności przed drugą połówką, bo kolega chce napisać historię życia jest brakiem szacunku
  • Odpowiedz
  • 0
@Wybroczyna wystarczy, że Twojej różowej załączy się specjalne oprogramowanie, c--j wie czemu i c--j wie kiedy. Odpali się jej i zaczniesz rozumieć dlaczego Twój telefon będzie miewał samotne nocki w samochodzie..
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jestem_tu_przejazdem: ten film akurat nie jest dobrym przykładem "lepiej nie wiedzieć" bo imho jednak lepiej wiedzieć, ze Twoja żona sypia z Twoim najlepszym kumplem mimo rozpadu związku niż przyjaźni niż żyć w kłamstwie. Nie powinno sie tego filmu interpretować jako heheh lepiej nie czytać cudzych esków tylko jako "ludzie to k---y a dowody są w ich ręku". Tam tylko jedna osoba nie miała nic ja sumieniu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jestem_tu_przejazdem:

Chyba lepsza jest błoga nieświadomość

Nie znam historii, ale jeśli coś by mi nie dawalo spać po nocach to bym wolała żeby mój partner tego nie robił niż robił tak żebym nie
  • Odpowiedz
@Wybroczyna: Ty może i nie masz nic do ukrycia, może i ona nic nie ma do ukrycia.
Ale ludzie którzy z wami rozmawiają mogą mieć. Jeśli np. przekazalbym w zaufaniu jakąś tajemnice kumplowi to przekazuję ja jemu, a nie jego dziewczynie/zonie, matce czy prababci.
  • Odpowiedz
Ja mam dostęp do wszystkich kont mojej narzeczonej, a ona do moich, ale na c--j tam wchodzić i grzebać? xD

Jakbym nagle od tak stracił do tego dostęp to byłby pierwszy sygnał że coś się dzieje, ma coś do ukrycia i pora pogadać ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak posiadam dostęp dla samego posiadania.
  • Odpowiedz