Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 51
Ehhh, jestem na siebie strasznie zła. Właściwie to bardziej na mój organizm. Bo ja naprawdę chcę jeść... Logika swoje, to co ja chcę swoje, organizm swoje.
Zjadłam od rana 2 banany (odstęp 1,5 h między jednym, a drugim) i teraz od 14:35 siedzę nad zupą jarzynową i 5 plackami ziemniaczanymi. Zjadłam jeden placek mega powoli, wzięłam się za zupę, ale 2-3 łyżki i jest mi słabo, niedobrze, czuję się przejedzona.
W dodatku widzę, że niebieski już traci siłę na to i stara się nie krzyczeć, ale widzę jego zaszklone oczy gdy prosi mnie bym jadła. Teraz płaczę i ja, i on. Prosi mnie co chwilę podłamanym głosem, a ja nie mogę. Naprawdę bym chciała, ale po 5 łyżkach albo 2 gryzach bez przerwy czuję jakbym miała wymiotować. A nie chcę wymiotować, nie zapomnę nigdy jak lekarze mi pokazywali zdjęcia z gastroskopii jak miałam 15 lat, byłam w szczycie choroby, białka oczu non stop zalane krwią... Nie zapomnę, wyglądało to jak przynajmniej jakaś sieć upleciona przez pająka w stanie skrajnego upojenia.
Niech ktoś mnie #!$%@?, błagam, bo sama nie umiem...

#chorobytwinkle
#psychologia #psychiatria #zaburzeniaodzywiania #anoreksja #bulimia
Pobierz
źródło: comment_aso62lJ7YenofsDkS9TXSBWil6fFPny6.jpg
  • 79
#!$%@?, jakimi wy jesteście dzbanami. Na pewno uważam, że mi wykopki pomogą, a mój lekarz nie.


@Twinkle: Ktoś ci radzi psychoterapię, chce pomóc, a ty mu odpisujesz per dzbanie? (ʘʘ) No cóż... nie podziałał ten twój lekarz, tyle ci powiem.

Poza tym psychoterapeuta to nie psychiatra (czyli psychoterapeuta to nie lekarz). Ewidentnie twoim problemem jest twoje podejście, ewidentnie wymagasz psychoterapii. Obrażanie się na rzeczywistość najmniej ci pomoże.
Takich niedosmazonych placków też bym nie zjadł. Nie łam się głowa do góry. Używaj apetizera i dużo ziół na łaknienie . Szczypior. koper. Chmiel z piwa. Dania staraj się żeby były atrakcyjne dla oka. Jak nie możesz jeść to pij. Rób dania jak picie np banan jogurt gruszka nasiona chia .
@orzeszkowakrolowa: Zachowujesz się obrzydliwie. To chora osoba, która ma odwagę wyjść ze swoim problemem, będącym tematem tabu.
W anoreksji czy bulimii jest długa droga do JEDZENIA, przeskoczenia myśli, będących jak robaki w głowie.
Tak, niedobrze, że frustrację spowodowaną chorobą OPka wyladowała na kimś, ale jak to może być powód do takiego hejtu.
Twinkle, twinkle little star, walcz, bo jest o co! Jesteś potrzebna, jesteś warta, jesteś kochana!Jestem całym sercem z Tobą.