Wpis z mikrobloga

Minecraft zajmuje specjalne miejsce w moim serduszku ()

Gra nagradzająca współpracę, pozwala na oddanie się bardzo satysfakcjonującej rozrywce w relaksującym tempie.
Uczy cierpliwości. Można w niej spełniać się artystycznie budując praktycznie co dusza zapragnie.
Pamiętam jak zaczynałem w to grać - ile radości mi sprawiała eksploracja jaskiń i świata w ogóle. Za każdym wyruszeniem w drogę odkrywałem nowe ścieżki pod ziemią i na lądzie. Każda kolejna postawiona pochodnia cieszyła.

Odkrycie ciekawych miejsc, np. wielkiej jaskini, generalnie dużych przestrzeni pod ziemią było bardzo ekscytujące.
Stopniowe upiększanie swojego "miejsca do życia" o nowe budowle, szczegóły.
Do tego trochę elementów zręcznościowych, jak np. walka z napotkanymi potworami.
Są nawet bramki logiczne i można budować mechanizmy oparte o "elektronikę".

Trudno o przyjemniejszą rozrywkę online. Nie wiele gier tak jednoznacznie pozytywnie zapadło mi w pamięć.

Naprawdę wspaniała gra, przy której spędziłem mnóstwo cudownych godzin z przyjaciółmi.

#oswiadczenie #gry #grypc #pcmasterrace
G.....4 - Minecraft zajmuje specjalne miejsce w moim serduszku (。◕‿‿◕。)

Gra nagrad...

źródło: comment_OwpjDy4aiAO4LsF9ohLkFy86wAuz0vkV.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@przemo93c: farmy i ogólnie robota na powierzchni to była moja działka, ziomki przynosiły węgiel, stal i inne materiały z dolu a ja na górze działałem :D
  • Odpowiedz
@Garg84: a debile hejtują minecrafta, bo sporo dzieci w niego gra i w ogóle to hurr durr jak śmiecie lubić coś co mi się nie podoba xD
Kiedyś musiałam się realizować architektonicznie w simsach, po wyjściu minecrafta byłam wniebowzięta ()
  • Odpowiedz
@Garg84: Najlepiej wspominam pierwsze godziny w tej grze, nie znałem jej jeszcze na wylot i wydawała mi się wtedy bardzo tajemnicza. Było coś magicznego w poznawaniu nowych rzeczy i niestety ten czar prysł kiedy wiedziałem już wszystko o tej grze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Oczywiście dalej uważam że jest świetnym tytułem, jednak to już nie to samo.
  • Odpowiedz
@Garg84: Beta 1.3, ja zacząłem grać od Bety 1.3_01, ach, ile ja miałem modów do tej gry, ile ja przegrałem w niej godzin, świetne wspomnienia ()
  • Odpowiedz