Wpis z mikrobloga

@Pan_niepoprawny żeby to jeszcze było tak, jak sobie pomyśleli twórcy. A nie jak w Boldze, że wszystko na opak a zamiast obniżek to podwyżki przed obniżkami, bo nie daj Boże Janusz straci setkę cebulionów to już interes do zwijania.
  • Odpowiedz
  • 1
@glonstar Ja znam kogoś, kto co roku #!$%@? o tym jakim niepolskim świętem jest halloween, ale już walentynki to dla niego specjalny dzień okazywania miłości i wręczania prezentów ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Tarec: W sumie dałoby się obronić walentynki jednocześnie nie uznając halloween - przyczepić się nie do tego, że halloween jest niepolskie, tylko że niechrześcijańskie.

BTW. Jak dla mnie to jedno i drugie to jedna wielka komercha, w dodatku niemająca związku z polskimi tradycjami.
  • Odpowiedz
no, blak frajdej to święto xD


@Igristoje: A Walentynki czy Halloween ma jakieś podłoże religijne? Przecież to niczym się nie różniczące komercyjne święta pokroju Black Friday.

Zwlaszcza ten halołin i blak srajdej bo jeszcze 3-4 lata temu tego nie bylo, jakos ostatnio to gowno znrobilo sie modne


@Messix KUUUUUUUUUUUUUURŁA DAJCIE MNIE BIGOSU KUUUUUURŁA KIEDYŚ NIE BYŁO BLACK FRAJDEJÓW A TERAZ SOBIE LUDZIE RZECZY NA PROMOCJACH KUPUJĄ KUUUUUURŁA NA CO TO KOMU
  • Odpowiedz
@Klepajro: Przecież nie mają absolutnie żadnego. Co najwyżej luźne nawiązania tematyczne, nie wchodzące w paradę kato-świetom. Zresztą te "święta" nie mają nawet w sobie żadnych obrządków czy tradycji. Głównie polegają na rozrywce.
  • Odpowiedz