Wpis z mikrobloga

@Cisi: Owszem, cechą charakterystyczną wolnego społeczeństwa jest też to, że jego poszczególni członkowie odpowiadają za swoje czyny. Społeczeńswo klasowe w zasadzie z definicji nie jest wolne, jednak jak najbardziej można powiedzieć, że jeden stan posiada więcej wolności niż drugi.
  • Odpowiedz
@Cisi: Czyli tobie się tylko wydaje, że ktoś tam może propagować rasizm i zasłaniasz się tym, że dajesz kasę jakiemuś kryminaliście, który ma szukać tego rasizmu za ciebie?
  • Odpowiedz
@falden oczywiście, tak tylko doprecyzowalem że wedle dzisiejszej definicji wolności w średniowieczu ta "wolnosc" wyglądała inaczej
Raczej ciekawi mnie co kolega z ananasem na awatarze uważał za wolność bo chyba dla niego to oznacza że może mieć wszystko co chce i robić co chce
  • Odpowiedz
A kim sa ludzie trzymajacy transparent o bialej europie?


@RatKing: Takimi samymi ludźmi jak murzyni niosący transparent o czarnej Afryce, albo Azjaci o Azjatyckiej Azji?

Niosacy flage przeciwko islamowi?


To akurat są antyklerykałowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@inozytol ja doskonale wiem, że rasizm jest tam propagowany, jednak uważam że omzrik dużo sprawniej radzi sobie ze zgłaszaniem tego, dlatego wspieram ich finansowo
Ja wiem że łatwo nazywać kogoś kryminalista
Ale zasadniczo, to myślałem że jesteś mniejszym dzbanem niż ten drugi narodowiec
Mam wielką nadzieję że pojawisz się w Warszawie na tym nielegalnym spędzie faszystów, i że na własnej skórze przekonasz się jakie są kary za rasizm
  • Odpowiedz
@Cisi: Nie wiem o czym członkowie ONR gadają prywatnie, ale w oficjalnym wystąpieniach rasizmu nie propagują. Te transparenty o białej Europie i głupie okrzyki to były pojedyncze incydenty paru idiotów, którzy podłączyli się do marszu. Antifa też odwalała różne negatywne akcje.

Wolność zgromadzeń powinna dotyczyć każdej legalnej organizacji, bez żadnego wyjątku.
  • Odpowiedz
@inozytol: Dokladnie, podobnoe jak kolejne marsze rownosci w lublinie, az cie bedzie d--a piekla od tej ilosci chetnych na lysego bandziorka kutasow ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
az cie bedzie d--a piekla


@RatKing: Mam wywalone na marsze homosiów.

A może jakiś łysy odrzucił twoje zaloty i stąd w tobie tyle żółci i nienawiści? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zgromadzenia nawołujące do nienawiści mają być zakazywane. Niech u siebie w "domach" drą patusiarskie mordy.


@anonimek123456: No chyba że to kod nawołuję do nienawiści to wtedy jest spoko xD
K---a z was są tacy hipokryci że to jest nie do ogarnięcia xD

Dokladnie, podobnoe jak kolejne marsze rownosci w lublinie, az cie bedzie d--a piekla od tej ilosci chetnych na lysego bandziorka kutasow (
  • Odpowiedz