Wpis z mikrobloga

@TwojStaryToKorniszon: To pedalstwo i transwetytyzm nie są synonimem nienawiści i życiowego s----------a, ba, to dość radosne marsze zachęcające do uśmiechu i zabawy, a nie do plucia na islam i wszystko, czego się prawaczki boją.

Także tego, lepsze lepsze, po trzykroć lepsze. W---------ć z faszystami i kropka ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@PlonacaZyrafa:

Nie sądzę by ci "gardzący" to była jakaś elita. To raczej zakompleksione głąby, dla których praca w korpo i przeprowadza do większego miasta to praktycznie całość życiowych osiągnięć. Daję sobie rękę uciąć. Przy samej dupie.
  • Odpowiedz
@PiPiPingu naprawdę sądziłem że tacy ludzie jak Ty to jakieś mityczne stworzenia, a tu proszę xd Bronisz marszu którego organizatorzy mają poglądy rasistowskie, faszystowskie, i dziwisz się że zarzucam Ci takie poglądy? Pod innym wpisem jeszcze usilnie twierdzisz że homoseksualizm to zboczenie i dewiacja Jedyne co robisz, to k---ę z logiki i obrażasz mnie od samego początku Ja to się dziwię że Ty funkcjonujesz w społeczeństwie z takim nastawieniem do osób
  • Odpowiedz
W---------ć z faszystami


Powtarzam. Zamiast p-------ć farmazony na mirko, leć na prokuraturę, bo propagowanie ustrojów totalitarnych jest u nas nielegalne. No, chyba, że dajesz sobie prawo decydowania o tym, kto jest, a kto nie jest faszystą.
@RatKing:
  • Odpowiedz
@PiPiPingu wow, odsyłasz mnie do wikipedi(rzetelne źródło)
Jednak faktem jest że organizatorzy nie wypraszają z marszu ludzi o poglądach faszystowskich i rasistowskich, a sami propagują te ideologię
Więc nie wiem kto tutaj ma urojenia
  • Odpowiedz
@Aokx: To rozróżnienie na ,,mogę" i ,,mam możliwość" jest jakieś sztuczne i naciągane. Daj jakiś przykład odnoszący się chociażby do zmiany pracy czy miejsca zamieszkania albo do napisania krytycznego komentarza na temat rządu.
  • Odpowiedz
@PiPiPingu albo w sumie c--j, nie chce mi się jednak znowu z Tobą dyskutować, tylko obrażasz i odsyłasz do wikipedii, gnij sobie mentalnie w tym gównie jakie masz w głowie, ja nie zamierzam nawet tego czytać
  • Odpowiedz
a sami propagują te ideologię


@Cisi: Ja się z tobą zgadzam. J---ć "sond" i przepisy, mordeczko. My wiemy lepiej komu należy się wolność i demokracja. Z fartem, ziomuś.
  • Odpowiedz
@PiPiPingu: Nie ma z czym iść do prokuratury, bo się k---y dobrze maskują podczas tych spędów. Co zrobić, takie prawo, ale mam nadzieję, że za picie pod blokiem w swoich Siedlach i Gliwicach zawijają ich regularnie na komisariat i walą pałą tak, żeby nie było widać śladów ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
I to jest Twoja wolność żeby to robić?


@Cisi: Jeżeli masz jakieś dowody, że organizatorzy Marszu Niepodległości propagują rasizm, to zgłoś to do prokuratury.

W innym wypadku wyjdziesz na mentalnego dresiarza, który ślini się na swój dres. Czy jak to tam napisał jakiś matoł.
  • Odpowiedz
bo się k---y dobrze maskują podczas tych spędów.


@RatKing: Prawda, a ty wiesz lepiej niż sąd, kogo należy zamknąć we więzieniu. Oni się tylko dobrze maskują, ale ty byś na każdego znalazł paragraf. Bo nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani.
  • Odpowiedz
To pedalstwo i transwetytyzm nie są synonimem nienawiści i życiowego s----------a, ba, to dość radosne marsze zachęcające do uśmiechu i zabawy, a nie do plucia na islam i wszystko, czego się prawaczki boją.


@RatKing: pewnie pedały kochają islamistów :D
radosne marsze to robią dzieci w przedszkolu
a LGBTQOXTIW przecież "walczą o prawa"
  • Odpowiedz
Nie ma z czym iść do prokuratury, bo się k---y dobrze maskują podczas tych spędów.


@RatKing:

Czyli oni są krypto nazistami, faszystami i rasistami, ale nie masz na to dowodów, po prostu to wiesz? Jaka szkoda...

PS. Do twarzy ci nawet w tej foliowej czapeczce.
  • Odpowiedz
@inozytol przecież takimi sprawami na bieżąco zajmuje się omzrik, który wspieram finansowo, bardzo chciałbym mieć na tyle wolnego czasu na codzien żeby każdego rasistę zgłaszać
A @RatKing dobrze pisze, uczestnicy marszu maskują się, przez co ciężko ich identyfikować
I powiedz Ty mi teraz misiu kolorowy, czemu nie pokażecie swoich poglądów z twarzą na wierzchu, pod imieniem i nazwiskiem?
Niewiarygodne po prostu, że w kraju gdzie niecałe 80 lat temu mordowano
  • Odpowiedz