Wpis z mikrobloga

@Aokx a kiedy była większa wolność niż dziś w demokracji?
Bo wiesz, ważne jest też żeby mieć środki do robienia tego na co masz ochotę, same możliwości nie wystarczają
  • Odpowiedz
@RatKing:

M.in. Mój brat - od zeszłego roku z lek. przed nazwiskiem, ja z podwójnym fakultetem, dwójka moich przyjaciół, mecenas i doktorant prawa. To tak z moich znajomych. Ale z kim ja rozmawiam? Z kimś kto wiedzę o świecie czerpie z portalu ze śmiesznymi obrazkami, intelektualnym kaleką...
  • Odpowiedz
@Aokx: Typowy kuc. Proste hasełka z bloga krula, ale z ich rozwinięciem/argumentacją dużo gorzej.

Trzeba być skrajnym ignorantem żeby dawne czasy uważać za lepsze od obecnych pod jakimkolwiek względem. A już sugerowanie, że przeciętny człowiek sprzed kilkuset lat miał większą swobodę w decydowaniu o swoim życiu to w zasadzie samozaoranie.
  • Odpowiedz
@PiPiPingu drugi raz obrażasz mnie na samym początku dyskusji xd
Ja rozumiem że jesteś niewychowany i zachowujesz się wulgarnie, ale akurat za rasistowskie hasla jakie są widoczne na marszu niepodległości są zgłaszane sprawy do prokuratury, na przykład przez omzrik
Ale to pewnie dla Ciebie lewacka organizacja
Naprawdę sądzisz że jak jakiś random z mirko, który ponoć zna lekarzy i mecenasów mniej zwyzywa to mnie to boli? Xd
Albo masz urojenia albo
  • Odpowiedz
@Aokx z tego co pamiętam, wolność jednostki polega na tym, że dana jednostka może robić co chce, a za swoje czyny bierze odpowiedzialności
Możesz zrobić dziś wszystko co chcesz a potem wziąć za to odpowiedzialność
Nie wiem gdzie masz problem w swojej wolności
  • Odpowiedz
@falden akurat w wolności jeszcze odpowiadamy przed społeczeństwem za swoje czyny, arystokracja średnio odpowiadała za czyny a pospólstwo odpowiadalo przed arystokracja za wszystko co arystokracja akurat miała chęć, więc słaby to przykład wolności
  • Odpowiedz
@Aokx aha, czyli dla Ciebie wolność to to że w każdej chwili na przykład możesz wydać milion dolarów którego nie posiadasz tak? Xd
Bo tak widzę różnicę między mogę a mam możliwość
Jeśli tak definiuje szybko wolność to chyba się niej nie doczekasz xd
  • Odpowiedz
@PiPiPingu: smutne Sebki szukające sobie tożsamości i własnej wartości w machaniu racą... S---------y z marginesu społeczeństwa, zbieranina śmieci z całej polskiej prowincji. Do łopat, barachło, a nie politykować.


Pogarda dla proletariatu i gorzej sytuowanej części społeczeństwa, jakże typowe dla współczesnej "lewicy". A później zdziwienie, że Trump wygrywa wybory. Ot ironia dziejowa.
  • Odpowiedz