Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: jedno pytane. Gdzie Wassermann ma wieczór wyborczy?
Masz rację, Majchrowski jest leśnym dziadkiem, ale i tak lepszy wybór. To chyba nie świadczy o Wassermann za dobrze.

A problemu smogu ustawą nie rozwiążesz, bo ona nie ma pojęcia o tym problemie jak chce to szybko załatwić. Może chce jakieś śluzy powietrzene postawić na granicach miasta zaraz po wprowadzeniu zakazu palenia węglem i wywaleniu z miasta wszystkiego co nie spełnia nowych norm spalin?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@podajgarnek: nadal ładniejsza niż pijak Majchrowski który ledwo zdania składa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@#!$%@?: strach przed PiS był ważniejszy niż normalny wybór, było na kogo głosować w 1 turze. Ale beton zaglosowal na Wasserman a reszta betonu że strachu przed nią na Majchrowskiego. Dwa dni radości że PiS przegrał a potem wróci betonowa rzeczywistość.
@alienv: wiem, ale odniosłem się do niego ze względu na treść komentarza. Kolejnym zarzutem jest betonowanie. A jak głosowała nad ustawą pozwalającą betonować wszystko Wassermann? Majchrowski jest złym prezydentem, ale nie mam klapek na oczach. Wassermann byłaby dużo gorsza. Marionetka kierowana z Warszawy, która jakby znalazła czas to może by coś o tym mieście pomyślała.

Gardzę taką filozofią.

@BrockLanders: też gardziłęm i z tego gardzenia wyszło 37% i większość w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@raj: ale gibala byłby mniejszym złem wobec Majchrowskiego a ten jest mniejszym wobec Wasserman. Czyli ilość zła by była mniejsza po wyborze Gibały, którego fanem też nie jestem, ale jednak była by zmiana. Teraz kolejne 5 lat z dupy.