Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 272
Kraków wy tam normalni jesteście czy od tego smogu zdebilaliście do reszty? Znowu tego leśnego dziada? Kompromitacja..

#wybory #krakow #polityka
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dodatkowy zaszczyk z budżetu bardzo ułatwiłby wam rozwój, a przy postawie jaką przyjmuje Majchrowski nie będzie o niego łatwo, bez względu na to kto jest u władzy.


@WarszafskiWaz: PiS gdzieś obiecał że jak wygra Wassermann to sypnie kasą? Zobaczymy jak szybko i rewelacyjnie będą się rozwijały miasta gdzie wygrał PiS. Już czekam na rzekę kasy która będzie płynęła tam a nie do innych miast
  • Odpowiedz
@#!$%@?: ktoś mógł powiedzieć przed wyborami, że to on generuje 98% smogu, gdyby tylko nie został prezydentem to mielibyśmy krystalicznie czyste powietrze, ehhh
  • Odpowiedz
dokładnie. Jestem leming bo nie głosowałem na Wassermann. Jak to szło? Kto nie z nami ten przeciwko nam? Naprawdę uważasz że ona taka świetna? Majchrowski nie powinien wygrać, on nawet nie powinien startować. Ale to z jaką przewagą wygrał świadczy tylko o tym jakiego słabego kandydata wystawił PiS


@ipkis123: Dokładnie jak leming od początku na Majchrowskiego byleby żeby nie wygrał PiS. I ta reszta kretynów z Warszawy również chociaż miała
  • Odpowiedz
Jesteście rakiem tego społeczeństwa.

@ediz4: Bo nie chcemy PiSu? I możesz mnie nie wrzucać do worka z ludźmi którzy głosują w innych miastach? Może u ciebie odpowiedzialność zbiorowa jest spoko, mnie się to nie podoba. Ja ciebie nie wrzucam do worka z wyznawcami Jarka, Ojca Dyrektora i Ziobry
  • Odpowiedz
@ipkis123: Bo to są kurna wybory samorządowe geniuszu. Przynależność partyjna nie ma większego znaczenia.

I możesz mnie nie wrzucać do worka z ludźmi którzy głosują w innych miastach?....

Bo jesteś takim samym lemingiem - przez 4 lata narzekanie na Majchrowskiego a potem głosowanie na niego aby PiS nie wygrał. To jest skrajny idiotyzm. W Warszawce to samo - pod okiem Waltzowej regularna działalność mafijna - Trzaskowski przydupas który bronił swojej
  • Odpowiedz
Bo jesteś takim samym lemingiem - przez 4 lata narzekanie na Majchrowskiego a potem głosowanie na niego aby PiS nie wygrał.


@ediz4: wiem do czego zmierzasz. Myślisz, że dlaczego PiS ma większość i robi co chce? Bo ludzie głosowali na kogoś poza POPiS. Skończyło się totalnym #!$%@?.

Czasami można mieć wrażenia że mieszka się w zakładzie psychiatrycznym. I przestań wyszukiwać pokrętne argumenty z czapki - zagłosowałeś tylko aby druga strona nie wygrała.

@ediz4: Jak dla mnie Wassermann jest złym wyborem. Cały PiS pokazał co myśli o Krakowie. Naprawdę uważasz, że zagłosuje na kogoś kto mówi że miasto NIC nie zrobiło w walce ze smogiem? Na kogoś kto mówi
  • Odpowiedz
wiem do czego zmierzasz. Myślisz, że dlaczego PiS ma większość i robi co chce? Bo ludzie głosowali na kogoś poza POPiS. Skończyło się totalnym #!$%@?.


@ipkis123: Ja #!$%@? - człowiek beton.

Jak dla mnie Wassermann jest złym wyborem. Cały PiS pokazał co myśli o Krakowie. Naprawdę uważasz, że zagłosuje na kogoś kto mówi że miasto NIC nie zrobiło w walce ze smogiem? Na kogoś kto mówi o metrze bez zastanowienia? Nie chciałem, żeby PiS z Wassermann wygrali. Jeśli dla ciebie to bycie lemingiem to moje gratulacje....

Ależ oczywiście. Pomijam już fakt że jakieś wymiany pieców to działania stricte pozorowane z racji powstawania nowych źródeł emisji. Tylko potwierdzasz to co napisałem wyżej - w co drugim zdaniu PiS
  • Odpowiedz
@gumiorek:

Podsumowując (z niejakim smutkiem) - TAK, Majchrowski w tych wyborach był typem najlepszym (co wcale nie oznacza, że dobrym)....

xD - czytając co naskrobałeś można odnieść inne wrażenie. Zapodaj coś o niekompetencji panny Wasserman oprócz tego że jest z PiS-u bo naskrobałeś że naobiecywała bez pokrycia to przecież identycznie jak obecny a jego rządy oceniłeś jako "#!$%@?". Zapodaj też coś o tym Gibale bo jedyne argumenty że nie wie
  • Odpowiedz
Zapodaj coś o niekompetencji panny Wasserman


@ediz4: Nie muszę - robi to ona sama doskonale obiecywaniem budowy metra, które jest na ten moment w Krakowie ekonomicznie nieopłacalne i jeśli ktoś zdecyduje się je robić, to będzie to gwóźdź do trumny budżetu tego miasta na wiele, wiele lat. No i już nie wspomnę o tej mitycznej "likwidacji smogu i korków"... Tylko jakoś tak bez JAKICHKOLWIEK konkretów. Od takie #!$%@? dla #!$%@?.

a jego rządy oceniłeś jako
  • Odpowiedz
@gumiorek:

Nie muszę - robi to ona sama doskonale obiecywaniem budowy metra, które jest na ten moment w Krakowie ekonomicznie nieopłacalne i jeśli ktoś zdecyduje się je robić, to będzie to gwóźdź do trumny budżetu tego miasta na wiele, wiele lat. No i już nie wspomnę o tej mitycznej "likwidacji smogu i korków"... Tylko jakoś tak bez JAKICHKOLWIEK konkretów. Od takie #!$%@? dla #!$%@?....

No identycznie jak obecny. Obiecuje już tyle lat i #!$%@? z tego - sam go krytykujesz ale podobne gadanie to dla Ciebie gwóźdź do trumny innego kandydata ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polecam czytanie ze zrozumieniem (to był powód dla którego na niego nie głosowałem zresztą, bo jeśli nie
  • Odpowiedz
No identycznie jak obecny. Obiecuje już tyle lat i #!$%@? z tego - sam go krytykujesz ale podobne gadanie to dla Ciebie gwóźdź do trumny innego kandydata ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ediz4: No tak, gdybyśmy mieli cokolwiek, choćby program wymiany starych pieców na nowoczesne z dużymi dopłatami... A nie, czekaj, mamy. Więc Jacek zrobił "cokolwiek". Nikt inny nawet takiego "cokolwiek" nie chciał zaproponować, tylko jechał ogólnikami, że "zlikwiduje problem smogu". I nie, nie krytykuję w tym aspekcie Majchrowskiego - opisałem dokładnie jakie są moje 2 największe zarzuty do niego.

No spierdzielił referendum - nie nadaje się do
  • Odpowiedz
@gumiorek: Skoro chcesz wiedzieć to głosowałem na kandydata bezpartyjnego lokalnego przedsiębiorcę. Niestety mieszkańcy uwalili na stołku panią z legitymacją PO. Teraz oklepują wielkie zwycięstwo nad PiS-em bo ich kandydat zajął trzecie miejsce. Jakby to miało jakieś znaczenie ale trzeba było przenieść wojnę centralną na wojnę lokalną.

Jeśli w ciągu najbliższych pięciu lat pojawi się sensowna kandydatura na kolejną kadencję, człowieka, który nie będzie oderwany od rzeczywistości i nie będzie obiecywał
  • Odpowiedz
Nie pojawi się bo będziesz szukał zawsze na niego haki typu brak hasła wyborczego. Wam po prostu jest dobrze jak was dymają - polityka ciepłej wody w kranie nie wzięła się znikąd.


@ediz4: Ja mam takie wrażenie, że cały czas nie czytasz ze zrozumieniem. Ja nie głosowałem na Majchrowskiego "bo PiS". Ja głosowałem, bo uważam go za całkiem przyzwoitego prezydenta i nie uważałem, że trzeba go zmienić za wszelką cenę. Jeśli pojawiłby się lepszy kandydat, który zaciekawiłby mnie swoim programem i miał sensowne pomysły, to bardzo chętnie bym na niego zagłosował. Zresztą, Majchrowski NIE JEST z PO. Jest bezpartyjny, do pierwszych wyborów szedł z poparciem... SLD. PO poparło go w tych wyborach tylko dlatego, że wiedzieli, że mają takich "mocarnych" kandydatów, że jak by złapali z 10%, to by było wszystko.

Skoro chcesz wiedzieć to głosowałem na kandydata bezpartyjnego
  • Odpowiedz
Ja mam takie wrażenie, że cały czas nie czytasz ze zrozumieniem. Ja nie głosowałem na Majchrowskiego "bo PiS". Ja głosowałem, bo uważam go za całkiem przyzwoitego prezydenta i nie uważałem, że trzeba go zmienić za wszelką cenę.


@gumiorek: No i dlatego oceniasz jego rządy na 5-6/10 i podpisem "#!$%@?". Nie wiem kto tutaj trolluje.

Majchrowski NIE JEST z PO. Jest bezpartyjny, do pierwszych wyborów szedł z poparciem... SLD. PO poparło go w tych wyborach tylko dlatego, że wiedzieli, że mają takich "mocarnych" kandydatów, że jak by złapali z 10%, to by było wszystko...

Nie ma to znaczenia bo ludzie głosowali - byleby żeby nie wygrał kandydat PiS. I nawet w tym wątku wiele osób
  • Odpowiedz
No i dlatego oceniasz jego rządy na 5-6/10 i podpisem "#!$%@?". Nie wiem kto tutaj trolluje.


@ediz4: Polecam się doedukować w kwestii używania cudzysłowu. Zapewne spora część z głosujących na niego tak uważała - ja nie. Co do oceny i porównania z innymi kandydatami nie chcę mi się powtarzać po raz kolejny, więc krótko. Tak, Majchrowski był dla mnie najlepszym z kandydatów w tych wyborach.

Nie ma to znaczenia bo ludzie głosowali - byleby żeby nie wygrał kandydat PiS. I nawet w tym wątku wiele osób to
  • Odpowiedz
No właśnie - bez dużego, a bez żadnego to dwie różne sprawy. Prawie milionowe miasto, to nie poligon doświadczalny.


@gumiorek: Żadnego - xD. To Majchrowski miał wtedy niewielkie. To jebnijmy dożywotnią kadencję. PO kiego grzyba wybory.

No to zarzuć mi tymi oskarżeniami prokuratorskimi, chętnie poczytam co mnie ominęło....

Nie napisałem o zarzutach bo do ich postawiania nie doszło. Prokuratura prowadziła śledztwo nie przeciwko niemu ale w tych sprawach. Potem zostały
  • Odpowiedz
Żadnego - xD


@ediz4: No żadnego - jakie doświadczenie samorządowe i menedżerskie mają wszyscy pozostali kandydaci w wyborach na prezydenta Krakowa AD 2018? Albo mierne, albo żadne, albo jeśli już na upartego jakieś (Gibała), to dla mnie byli skompromitowani innymi rzeczami.

Prokuratura prowadziła śledztwo nie przeciwko niemu ale w tych sprawach. Potem zostały one zawieszone


@ediz4: Nie wiem skąd tekst w cytacie, bo nie z tego artykułu. Wg
  • Odpowiedz
@gumiorek:

No żadnego - jakie doświadczenie samorządowe i menedżerskie mają wszyscy pozostali kandydaci w wyborach na prezydenta Krakowa AD 2018? Albo mierne, albo żadne, albo jeśli już na upartego jakieś (Gibała), to dla mnie byli skompromitowani innymi rzeczami....

Czyli Majchrowski w 2002 miał mierne. Jakim cudem go wybrano? To co z tą dożywotnią kadencją? No bo przecież nikt nie będzie miał większego doświadczenia niż prezydent po kilku kadencjach. W wyborach
  • Odpowiedz