Wpis z mikrobloga

Mam pytanie, ile kalorii dziennie jedza osoby wazace ok. 100kg cwiczace z 2-3 razy w tyg. no i wiadomo robota 8h. Juz nie wiem w co wierzyc czy sa te tendencje czy po prostu oaoby co wiecej waza maja wielki apetyt i o to w tym tylko chodzi... I co takie osoby jedza w ciagu dnia. Nie chodzi mi nawet o regularnie trenujacych ostro na silce tylko przecietnie ale owszem spalajacych duzo kalorii w ciagu dnia.
#silownia
#dieta
#kalistenika
#wagaciezka
#waga
#apetyt
#kuchnia
#logikaniebieskichpaskow
#pytaniedoeksperta
#dietanamase
#wyglad
#zdrowie
#100kg
  • 17
@Tomlol23:

ile kalorii dziennie jedza osoby wazace ok. 100kg cwiczace z 2-3 razy w tyg. no i wiadomo robota 8h.


To zależy co robią poza tym. Liczy się głównie NEAT. Ja jak ważyłem ~94kg to jadłem ok. 3800kcal.

Juz nie wiem w co wierzyc czy sa te tendencje czy po prostu oaoby co wiecej waza maja wielki apetyt i o to w tym tylko chodzi.


Tendencje do czego ?
@kacperpzn: tendencje do tycia... Juz wiadomo ze endo ekto i mezo to tylko chodzi o uklady kostne, ktore nie wplywaja na metabolizm ale ciagle mysle jak to jest ze niektorzy niby malo jedza a trzymaja wage lub nabieraja a maja duzi aktywnosci fizycznej i CO takie osoby jedza zeby te kalorie nabic? Ciastka i slodycze pewnie do normalnych posilkow czy jak?
@Tomlol23:

tendencje do tycia


Jeśli ktos nie ma niedoczynności tarczycy czy innych chorób wpływających na metabolizm to jest to tendencja do jedzenia, a nie tycia.

jak to jest ze niektorzy niby malo jedza a trzymaja wage lub nabieraja a maja duzi aktywnosci fizycznej i CO takie osoby jedza zeby te kalorie nabic?


Albo tylko twierdzą, że jedzą mało, albo jedzą mało objętosciowo, ale za to dużo pod względem ilości dostarczanych kalorii.