Wpis z mikrobloga

Czołem Wykopowicze! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wraz z Multikinem przygotowaliśmy dla Was zabawę, w której każdy może zgarnąć ekstra prezenty

- M!Kartę zapewniającą tańsze bilety na filmy - Mając M!Kartę z ważną legitymacją uczniowską/studencką, płacicie Blikiem za bilety i przez cały tydzień macie filmy za 14,90 zł, oraz możecie zbierać punkty i dostawać bilety za free. Więcej szczegółów ---> tutaj
- Pakiet film + książka + płyta z muzyką filmową, z tytułami wybranymi spośród najciekawszych propozycji.

Zasady są proste:
Wybieramy 15 najlepszych komentarzy z odpowiedzią na pytanie: jaki film, który obejrzałeś w kinie w 2018 roku, był wg Ciebie najlepszy, uzasadnij dlaczego?

Do rozdania mamy 10 M!Kart i 5 pakietów z filmami, książkami i płytami z muzyką. Nagrody zostaną wybrane losowo. Na Wasze odpowiedzi czekamy do końca dnia w niedzielę, 28.10, po czym wybierzemy i ogłosimy zwycięzców.

To nie ostatnia szansa na zgarnięcie super nagród, stay tuned! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Edit 29.10.2018: Wyniki ()

#film #filmy #kino #rozrywka #wykop #multikino
wykop - Czołem Wykopowicze! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wraz z Multikinem przygotowaliśmy dla Was ...

źródło: comment_NXtNdtf5neqMil1ubNuivxWJ7Hetj6Z9.jpg

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mato: Też sie zdziwilem dzisiaj bo na poczatku pazdziernika przedluzyli do konca grudnia lub wyczerpania zapasow, a zawsze starczyło kuponów na dlugo, pewnie to sprawka Klera :/
  • Odpowiedz
@wykop: Najlepszym filmem, który obejrzany został przeze mnie w 2018 roku był „Player One” Stevena Spielberga, dzięki niemu mogłam poczuć duch historii popkultury, która przejawiała się w każdej scenie: przez nawiązania do filmów (Park Jurajski, Lśnienie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) oraz muzykę (i jedna z moich ulubionych piosenek w scenie w dyskotece ”Blue Monday”). Świetnie spędzony czas przed ekranem, do filmu z pewnością wrócę w
  • Odpowiedz
@wykop: Zastanawiałem się pomiędzy "Dogmanem", a "Bad Times at El Royale". Wybór padł na drugi tytuł, a w szczególności za kreację Jeffa Bridgesa oraz namiastkę szaleństwa od Hemswortha. Sam film przechodzi swoista wędrówkę z dosyć ciężkiego klimatu neo-noir do iście amerykańskiego patosu w końcowych scenach. Co ciekawe film jest wręcz rachunkiem sumienia dla USA z przełomu lat 60/70 zahaczając o takie tematy jak polityka, sekty religijne, szpiegowanie, brudne pieniądze. Z
  • Odpowiedz
@wykop Trzy billboardy za Ebbing, Missouri (polska premiera była w lutym 2018 roku, więc obejrzałem go w kinie). Dlaczego najlepszy? Nietuzinkowa historia ze świetnym klimatem małego amerykańskiego miasteczka, świetną rolą pierwszoplanową i drugoplanową (Peter Dinklage). Czego chcieć więcej? No dobra, może jeszcze genialnych zdjęć i równie dobrej muzyki? No tak, tego też nie zabrakło w tym filmie. A zapomniałbym, co z zakończeniem? Skoro mamy już dobry film, to zakończenie będzie pewnie
  • Odpowiedz
@wykop nie Kler gdyż na nim nie byłem i nie jestem jednym z 4 mln osób, które siedziska na tym w kinie. Poczekam na pira... Tzn. na DVD. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@wykop: Zdecydowanie "Zimna Wojna". Mimo iż nie jestem fanem melodramatów, ten zrobił na mnie ogromne wrażenie. Historia o trudnej miłości rozgrywająca się podczas czasów zimnej wojny. Świetna rola Joanny Kulig, która skradła widowisko i zaskoczyła naprawdę pięknym głosem śpiewanym. Tomasz Kot może nie zaskoczył, ale zagrał równie ciekawie. Ogromny plus za postać Kaczmarka graną przez Borysa Szyca - chyba mało, który aktor pasowałby bardziej do tej roli.

Sam film dość
  • Odpowiedz
@wykop Park Jurajski i już mówię czemu. Odkąd byłam mała, to zawsze bałam się dinozaurów, mając 7 lat, uciekłam z (kina) bajki pod tytułem "dinozaur", potem papa straszył mnie pierwszą częścią parku jurajskiego, włączając go na wielkie głośniki, a ja siedziałam pod kołdrą i płakałam, qbo myślałam, że przyjdzie tyranozaur i mnie zeżre. A kiedy dorosłam poszłam na pierwszą i w tym roku drugą część jurrasic world i czasami nieomal dostawałam
  • Odpowiedz