Wpis z mikrobloga

Czołem Wykopowicze! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wraz z Multikinem przygotowaliśmy dla Was zabawę, w której każdy może zgarnąć ekstra prezenty

- M!Kartę zapewniającą tańsze bilety na filmy - Mając M!Kartę z ważną legitymacją uczniowską/studencką, płacicie Blikiem za bilety i przez cały tydzień macie filmy za 14,90 zł, oraz możecie zbierać punkty i dostawać bilety za free. Więcej szczegółów ---> tutaj
- Pakiet film + książka + płyta z muzyką filmową, z tytułami wybranymi spośród najciekawszych propozycji.

Zasady są proste:
Wybieramy 15 najlepszych komentarzy z odpowiedzią na pytanie: jaki film, który obejrzałeś w kinie w 2018 roku, był wg Ciebie najlepszy, uzasadnij dlaczego?

Do rozdania mamy 10 M!Kart i 5 pakietów z filmami, książkami i płytami z muzyką. Nagrody zostaną wybrane losowo. Na Wasze odpowiedzi czekamy do końca dnia w niedzielę, 28.10, po czym wybierzemy i ogłosimy zwycięzców.

To nie ostatnia szansa na zgarnięcie super nagród, stay tuned! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Edit 29.10.2018: Wyniki ()

#film #filmy #kino #rozrywka #wykop #multikino
Pobierz wykop - Czołem Wykopowicze! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wraz z Multikinem przygotowaliśmy dla Was ...
źródło: comment_NXtNdtf5neqMil1ubNuivxWJ7Hetj6Z9.jpg
  • 126
@wykop:
Póki co najlepszy film jaki widziałem w Multikinie w 2018 to Avengers: wojna bez granic.
Film na który czekałem od dawna nie zawiódł. Kawał dobrej rozrywki od początku do samego końca. Wizualnie i dźwiękowo majstersztyk. Scenariusz który i śmieszył i wzruszał.
Film który po wyjściu z seansu chciałbym obejrzeć jeszcze raz zwłaszcza na wielkim ekranie.
@wykop:

Zdecydowanie "Isle of Dogs" (Wyspa psów) w reżyserii Wes'a Andersona'a.
Film doskonale zrealizowany pod względem technicznym i artystycznym, a jednocześnie niesamowicie niedoceniony. Ogrom prac jaki włożyła w niego ekipa jest nie do opisania.
Już dawno nie znalazłem produkcji, która przyniosła by mi tak dużo frajdy nawet po seansie, kiedy to godzinami wyszukiwałem w internecie kolejnych materiałów na jej temat.
Avengers Wojna Bez Granic, wcześniej podchodziłem do filmów o superbohaterów z dystansem, a nawet przechodziłem obojętnie.

Przez ten cały hype przed filmem obejrzałem filmy wymagane do zrozumienia fabuły, a sama ,,Wojna'' zaszczepiła we mnie fascynację tym uniwersum. Zrozumiałem czemu ludzie tak bardzo szaleją na punkcie superbohaterów. Sami ich potrzebujemy, niestety doświadczymy ich tylko na ekranach kin. To smutne. Film opowiada też o przyjaźni, o relacji, która zanika.W jednym miejscu spotykamy naszych ulubionych
@wykop "Avengers: Wojna bez granic". A dlaczego? Uwielbiam kino akcji, pasjami oglądam wszystkie produkcje, które są adaptacjami komiksów. To nie jest szczególnie ambitne kino, ale pozwala rozładować stres, zapomnieć o wszystkim i po prostu cieszyć się tym, co na ekranie. Film z rozmachem nakręcony, super obsada, niezłe sceny walki, wątki komediowe, świetna muzyka. W dodatku fajnie połączone wszystkie dotychczasowe filmy z kilku serii Marvela. Bardzo przyjemnie się ogląda - szczególnie na dużym
Najlepszy film tylko i wyłacznie:

Studniówk@ 2018

Zdecydowany faworyt przebijający Dark i Black Mirror.
Ustępujący jedynie Wyspie Tajemnic, jednak w obu wspaniałą rolą popisał się DiCaprio.