Wpis z mikrobloga

Czołem Wykopowicze! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wraz z Multikinem przygotowaliśmy dla Was zabawę, w której każdy może zgarnąć ekstra prezenty

- M!Kartę zapewniającą tańsze bilety na filmy - Mając M!Kartę z ważną legitymacją uczniowską/studencką, płacicie Blikiem za bilety i przez cały tydzień macie filmy za 14,90 zł, oraz możecie zbierać punkty i dostawać bilety za free. Więcej szczegółów ---> tutaj
- Pakiet film + książka + płyta z muzyką filmową, z tytułami wybranymi spośród najciekawszych propozycji.

Zasady są proste:
Wybieramy 15 najlepszych komentarzy z odpowiedzią na pytanie: jaki film, który obejrzałeś w kinie w 2018 roku, był wg Ciebie najlepszy, uzasadnij dlaczego?

Do rozdania mamy 10 M!Kart i 5 pakietów z filmami, książkami i płytami z muzyką. Nagrody zostaną wybrane losowo. Na Wasze odpowiedzi czekamy do końca dnia w niedzielę, 28.10, po czym wybierzemy i ogłosimy zwycięzców.

To nie ostatnia szansa na zgarnięcie super nagród, stay tuned! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Edit 29.10.2018: Wyniki ()

#film #filmy #kino #rozrywka #wykop #multikino
wykop - Czołem Wykopowicze! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wraz z Multikinem przygotowaliśmy dla Was ...

źródło: comment_NXtNdtf5neqMil1ubNuivxWJ7Hetj6Z9.jpg

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najlepszym filmem, który obejrzałam w 2018 roku był film pt „7 uczuć”, dzięki któremu można trochę się cofnac do przeszłości, która jest pokazana w sposób zabawny, ale także wzruszajacy, gdyż pokazane jest to, ze do dziś wiele ludzi nie potrafi odróżnić podstawowych uczuc. Pozdrawiam i polecam :)
  • Odpowiedz
Najlepszym filmem, który obejrzałam w 2018 roku był film pt „7 uczuć”, dzięki któremu można trochę się cofnac do przeszłości, która jest pokazana w sposób zabawny, ale także wzruszajacy, gdyż pokazane jest to, ze do dziś wiele ludzi nie potrafi odróżnić podstawowych uczuc. Pozdrawiam i polecam :)
  • Odpowiedz
Mając M!Kartę z ważną legitymacją uczniowską/studencką, płacicie Blikiem za bilety i przez cały tydzień macie filmy za 14,90 zł


@wykop: przecież na co dzień są bilety za 15 zł cały tydzień
  • Odpowiedz
@wykop: XD w Cinema za, 40 zł mogę chodzić cały miesiąc do porzygu XD dla kogo są takie promocje? Chyba dla jeleni.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wykop: a w cinemacity unlimited za 45zl, nieograniczona ilosc wejsc, znizka w barach, pokazy przedpremierowe i maratony w cenie xDDD
  • Odpowiedz
@wykop:
Sicario 2: Soldado za kadry rodem z Mrocznego Rycerza, przepiękne pejzaże meksykańskich bezdroży oraz operatorkę Dariusza Wolskiego niepozwalającą oderwać się od fotela.
  • Odpowiedz
@wykop: Nie drzyjcie łacha, ale moim filmem roku, jeśli chodzi o te obejrzane w kinie był:
"Jestem taka piękna" - dość prosta fabuła, ale super wykonanie i banalna prawda, w którą jakoś nikt nie chce wierzyć - że tacy jesteśmy piękni, jak to widzimy w swojej głowie, więc nie ma co hodować kompleksów, tylko czas spojrzeć na siebie przyjaznym wzrokiem i cieszyć się, że jest się tym kim jest!
  • Odpowiedz
@wykop 7 uczuć

Poszedłem na film w sumie z przypadku, widziałem wcześniej zwiastun "z palcem" i myślałem że kolejna głupia komedia. Jednak film okazał się głębszy.
  • Odpowiedz
@wykop: Z 26 filmów, na których byłam w kinie w tym roku najbardziej spodobał mi się "Krzysiu, gdzie jesteś, ponieważ spowodował powrót do dzieciństwa poprzez spotkanie z ulubionymi postaciami. Film ten był zabawny ale też pouczający. Wywołał we mnie duże wzruszenie, ponieważ czuje jakbym miała w sobie coś z każdej z postaci z Kubusia Puchatka. Co ciekawe, nie było też w kinie dużo gówniaków, więc dało się go spokojnie oglądać.
  • Odpowiedz
@wykop: Dużo chodzę do kina, bo bardzo to lubię, a w tym roku byłem na jakichś ~30-40 filmach, wiec konkurencja spora.

Przebrnęliśmy przez cały sezon Oscarowy, gdzie moim zdaniem najlepsze moim zdaniem były „Trzy billboardy za Ebbing, Missouri”, choć moje serce również mocno bije dla „Tamte dni, tamte noce”. Sezon letni w tym roku uważam za mocno przeciętny, nic nie wybijało się ponad przeciętność, choć jedną perełką, którą uznałbym za
  • Odpowiedz
@wykop: 7 uczuć, to jest film, który powinno obejrzeć się chociaż raz, jest specyficzny i niepodobny do żadnego polskiego filmu jaki znam. Świetnie odzwierciedla obraz polskiej szkoły za czasów PRL-u i skłania do refleksji. Mimo tego, że w filmie nie ma wybuchów, ani żadnych efektów specjalnych, oglądałam go z zaciekawieniem, chwilami ma się wrażenie że ogląda się sztukę teatralną. Polecam ja, czyli @pierozkowyvikng ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@wykop: Dziedzictwo. Hereditary - ciekawy film, który powoli się rozkręca, dotyczy dziwnych sytuacji które się dzieją w domu, a po dwóch godzinach seansu można dojśc do obłedu przez ten film. Jeden z lepszych horrorów dekady. Film wciska w fotel. Polecam.
  • Odpowiedz