Wpis z mikrobloga

Mirki, dzis na szybko wbiłem na laptopa #rozowypasek zeby sprawdzic poczte. Odrazu wyskoczyla mi jej, ale zanim sie wylogowalem to zobaczylem ze zabookowala hotel na #bookingcom . Mysle sobie "he he rozowa planuje jakis romantico wypad".

Jakie było moje zdziwieni gdy zobaczylem ze hotel jest na sobote i to w #warszawa (a my mieszkamy w warszawie wiec po co mialaby bookowac hotel?). Pozniej szybko skojarzyłem ze ona przeciez ma byc w sopocie na planie zdjeciowym - tak mi mowiła w weekend.

Nie wiem co robic mirki, raczej wykluczam #bolecnaboku - ale wszystko to w uuuj podejrzane.

Co byście zrobili na moim miejscu? Spytac ja o co chodzi czy może przyczaic sie przed hotelem i zobaczyc kto bedzie wchodzil. Rozum mi podpowiada ze to drugie ale caly az chodze ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zwiazki ##!$%@? #logikaniebieskichpaskow #kiciochpyta
Pobierz
źródło: comment_c9FELjCQcqZRqZ6leU40jhzdmYvXtsZm.jpg
  • 318
będę posługiwała sie służbową kartą kredytową? xD Ta biznesowa karta służbowa to karta jej bolca ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@maaniek19: ten jest dobry... mnie booking ciągle #!$%@? o służbowje karcie (płacą prywatną...) i to kredytowej (kiedy płace debetową...).
@Ataxia: jak już ustalisz ile bierze za godzinkę, to policz sobie ile na nią wydałeś w tym czasie jak z nią jesteś. Potem podziel to przez liczbę sexów, może się okaże taniej być klientem, niż jej facetem xD
Wparowujesz do hotelu i mówisz: PRZYNIOSŁEM CI CZAPKĘ ŻEBYŚ SIĘ NIE PRZEZIĘBIŁA, A I Z NAMI KONIEC ELO.


@tomek001: Nie wiem co to musiałby być za syfiasty hostel, żeby łebek z ulicy sobie wbił nie będąc gościem.
Praktycznie do każdego hotelu wbijesz bez problemu w godzinach innych niż nocne i nikt nie zwróci na Ciebie uwagi


@daox: i dojdziesz najdalej do pierwszych drzwi wymagających karty magnetycznej (daje ją miły pan na recepcji, o ile jesteś gościem) a w tych hotelach gdzie nadal są klucze jak na Podlasiu to najdalej pod drzwi pokoju. Stercząc pod nimi i czatując na podejrzanych absolutnie nie wzbudzisz zainteresowania obsługi.

O ile jest to
Te drzwi to taki sam problem jak zamknięte drzwi do klatki schodowej na pierwszym lepszym osiedlu


@daox: Zatrzymywałeś się w kiepskich hotelach.

Nigdy nie przestrzegałem zakazu wynoszenia kluczy/kart, gdyby ktoś mnie próbował zatrzymać, żebym oddał kartę, to bym się zatrzymał, ale i od razu wymeldował.


@daox: Ale po co się wymeldować wcześniej? W tym przypadku i tak zwrotu raczej byś nie dostał, więc mógłbyś po prostu wziąć graty i spadać...
@Ataxia: jak masz pin i kod to możesz spróbować wbic się do hotelu to możesz @Ataxia: spróbować dopłacić za double room, w sensie w hotelu zazwyczaj wybierasz czy jesteś sam czy z kimś w pokoju. Jak sie okaże ze wzięła double room i zapłaciła za dwie osoby to masz się czym martwić. Chyba ze koleżanka przyjeżdża i poprosiła ja o zrobienie rezerwacji bo sama nie ma karty. :)
@ElCidX: @Tymelek: @kijanka23: @SzewskaPasja: @piczki_i_parolki: @bojas1: @Versus123: @hacerking: @iErdo: @kopex85: @Astygmatyk:


zmienila hasło na poczte i nie odbiera telefonu

A jesli ona na serio jest roksa? Znamy sie od kilku miesiecy, nie mieszkamy razem a ona "duzo pracuje"..

@Ataxia: Na Google jeśli zmieniasz hasło i potem wpisujesz poprzednie to masz komunikat, że to hasło zostało zmienione x dni temu.