Wpis z mikrobloga

Zobaczcie 5 letnią przemianę gościa otwarcie mówiącego że jest na koksie, UWAGA tam rzekomo leciało wszytsko nawet hgh i insulina xD Ja innego takiego agenta nie znam...

Koleś uważa że zrobił zajebisty progres i myśli że jest mocno "przypakowany". I najlepsze ON PROWADZI LUDZI I ROZPISUJE CYKLE ZA $$$...

#!$%@? efekty, to nie wina #!$%@? treningu, nie to nie wina #!$%@? diety, to po prostu wina SŁABEJ GENETYKI, nawet koks na niego nie działa przez tą genetykę xD Bo przecież wiedze ma przepoteżną lol, nogi nie ćwiczone wcale... to znaczy pewnie dużo biega to nie musi xD

Skąd się tacy biorą? Totalny #przegryw

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
  • 88
tylko na koksie bede mial ta fajna sylwetke w 2 lata, bez w 7 lat, taka malutka roznica


@Szimu: Sorry tego nie zrozumiem chyba nigdy To jest maraton a nie sprint, mnie osobiście nie obchodzi jak wyśrubowany wynik będę miał za np rok, mnie interesuje gdzie wyląduję za lat 5-10. I rzeczywiście mógłbym wziąć koks już teraz i po 1-2cyklach skończyć w topce PL, i co z tego? Nie obchodzi mnie
To jest maraton a nie sprint


@IntruderXXL: może dla Ciebie.
ktoś inny może chcieć mieć efekty tu i teraz. nic w tym złego.

Może ktoś ma cel fajnie wyglądać w rok, dwa lata, a nie cisnąć naturalnie 7-10. Czas ma znaczenie, nie ma się co oszukiwać.
Po co marnować ten czas jak można przybić?

Ten problem mnie już nie dotyczy niestety, stety.
Na początku jak zaczynałem z siłką się na to
może dla Ciebie. ktoś inny może chcieć mieć efekty tu i teraz. nic w tym złego.


@151346136: @Szimu: Wiele złego jest w takim podejściu, i pamiętajcie nie mówimy tutaj o kreatynie, ale jednak o mocnym ingerowaniu układ hormonalny, co niesie za sobą także wiele konsekwencji. Oczywiście nie ma co demonizować dopingu aż tak jak to robią media ale nie można nie brać pod uwagę mniejszych czy większych problemów do których
Mam kumpli na siłowni co na 500 mg propa i 300 trena czwiczą jakimiś śmiesznymi ciężarami typu 60-80 kg na Bench press a wyglądaj jak zawodowi kulturyści... robią lekki trening i samo rośnie


@thestructor: Norma :) Dlatego już nie raz pisałem żeby nie słuchać kulturystów jeśli chodzi o trening, bo oni kompletnie nie mają o tym pojęcia.
pytanie co trzeba zrobić, aby przez X miesięcy cyklu nic nie urosnąć? Bo w szatni wiele razy słyszę, że ktoś siedział 3-6 miesięcy na cyklu z 3-4 środków i twierdzi, że NIC nie dołożył mięsa. To może być wina, że towar jest zły? Wszystkie środki, które brał? Często zdarzają się wałki na środkach? Bo jeśli za X lat bym rozważał SAA to czym się kierować? Ogólną opinią o X labie? Można jakoś
To jest maraton a nie sprint


@IntruderXXL: może dla Ciebie.

ktoś inny może chcieć mieć efekty tu i teraz. nic w tym złego.

Może ktoś ma cel fajnie wyglądać w rok, dwa lata, a nie cisnąć naturalnie 7-10.


@151346136: A kogo obchodzi że ktoś chce już teraz efekty i koniecznie chce na skróty? Chcesz wyników to wkładasz pracę tak jest ze wszystkim w życiu, a nie to kłujesz dupę i
  • 0
@Szimu to mala dawka, plus enan jest takim nieszczesliwym estrem, ze go slabo 'czuc'. Niektorych wrecz zamula bo jego metabolity sa identyczne do metabolitow alkoholu etylowego.
Ale jakas retencja, pompa powinna byc zauwazalna. Chyba ze zawodnik gruby..
Najprosciej zrobic badania.