Wpis z mikrobloga

Zobaczcie 5 letnią przemianę gościa otwarcie mówiącego że jest na koksie, UWAGA tam rzekomo leciało wszytsko nawet hgh i insulina xD Ja innego takiego agenta nie znam...

Koleś uważa że zrobił zajebisty progres i myśli że jest mocno "przypakowany". I najlepsze ON PROWADZI LUDZI I ROZPISUJE CYKLE ZA $$$...

#!$%@? efekty, to nie wina #!$%@? treningu, nie to nie wina #!$%@? diety, to po prostu wina SŁABEJ GENETYKI, nawet koks na niego nie działa przez tą genetykę xD Bo przecież wiedze ma przepoteżną lol, nogi nie ćwiczone wcale... to znaczy pewnie dużo biega to nie musi xD

Skąd się tacy biorą? Totalny #przegryw

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
IntruderXXL - Zobaczcie 5 letnią przemianę gościa otwarcie mówiącego że jest na koksi...
  • 88
  • Odpowiedz
@justkilling jestes trollem ale masz tu zagwozdke

zobacz sobie wzrost najsilniejszych strongmanow na swiecie.

thor, brian shaw, eddie hall....

co tam krzyczysz o zlej dzwigni? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Kasahara Ten typ jest pośmiewiskiem od kiedy zaczął prowadzić kanał, coś jak DSM na początku swojego istnienia tylko tamten chociaż podjął się nauki, a ten dalej umysł podstawówki ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@bst: Tak czytam sobie co piszesz i chętnie zobaczę źródła tego że LH ma inny wpływ niż na produkcję testosteronu? Jakie to neurosterydy i hormony są które LH wspiera.
Czym można zepsuć się tak że aromataza zaniknie? Rozumiem że przestaniesz przekształcać wtedy testosteron w estrogeny.
Co to znaczy że wrażliwość insulinowa tkanek można zepsuć przez dietę lub lipdy które są w diecie zawarte.

Dużo skrótów i buzz words u ciebie.
  • Odpowiedz
  • 2
@omnibus_semper bo mi sie nie chcialo pisac elaboratu. Zobacz co robi LH z pregnenolonem. Co powstaje z progesteronu. I jak zaburza sie produkcja pregnenolonu przy uposledzonej pracy przysadki.
Dlatego na dlugim cyklu warto pregnenolone suplementowac.

Nie wiem ktory czynnik usunal mu aromataze, czy gigantyczna dawka boldenonu ktory konwertuje do IA, czy upalenie komorek leydiga gigantycznymi dawkami hcg. Czy wieloletni blok przysadki czy wszystko razem. Finalnie dalo sie go jako tako naprawic.
  • Odpowiedz
Wysokiemu człowieku trudniej jest tyrać bardzo duże ciężary bo ma gorsza dźwignie


@kacperpzn: @justkilling: to jakiś skoordynowany trolling czy jesteście po prostu chorzy psychicznie?

@mazx: Dobry jesteś :D Wszystkie stawy działają na zasadzie dźwigni. Może o tym poczytaj jak nie rozumiesz :)
  • Odpowiedz
@kacperpzn: zobacz sobie jaki wzrost mają najsilniejsi ludzie na świecie, wszyscy w okolicach 200cm. Myślisz że to przypadek? Jakby było tak jak mówisz to niscy byliby rekordzistami świata. Wystarczy żyć na tym świecie kilka lat żeby zauważyć że wysoki jest na ogół silniejszy, tobie się nie udało po kilkudziesięciu, czy ile tam masz.
Zresztą co ja tłumaczę XD
  • Odpowiedz