Wpis z mikrobloga

Zobaczcie 5 letnią przemianę gościa otwarcie mówiącego że jest na koksie, UWAGA tam rzekomo leciało wszytsko nawet hgh i insulina xD Ja innego takiego agenta nie znam...

Koleś uważa że zrobił zajebisty progres i myśli że jest mocno "przypakowany". I najlepsze ON PROWADZI LUDZI I ROZPISUJE CYKLE ZA $$$...

#!$%@? efekty, to nie wina #!$%@? treningu, nie to nie wina #!$%@? diety, to po prostu wina SŁABEJ GENETYKI, nawet koks na niego nie działa przez tą genetykę xD Bo przecież wiedze ma przepoteżną lol, nogi nie ćwiczone wcale... to znaczy pewnie dużo biega to nie musi xD

Skąd się tacy biorą? Totalny #przegryw

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
IntruderXXL - Zobaczcie 5 letnią przemianę gościa otwarcie mówiącego że jest na koksi...
  • 88
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Zmarnowany towar :) I przyklad ze towar to nie wszystko, bo potencjal srodkow trzeba jeszcze umiec wykozystac. Niestety jak ktos nie potrafil budowac miesa na sucho, to na towarze tez szalu nie bedzie. Musi byc bodziec, musi byc micha i musi byc odpowiednia regeneracja. 20 letni facet podobna sylwetke w 5lat zrobi na sucho, wiem bo podobna mialem :)

Natomiast nie zapominaj ze Ty masz predyspozycje, plus optymalny wiek do
  • Odpowiedz
@bst: pytanie co trzeba zrobić, aby przez X miesięcy cyklu nic nie urosnąć? Bo w szatni wiele razy słyszę, że ktoś siedział 3-6 miesięcy na cyklu z 3-4 środków i twierdzi, że NIC nie dołożył mięsa. To może być wina, że towar jest zły? Wszystkie środki, które brał? Często zdarzają się wałki na środkach? Bo jeśli za X lat bym rozważał SAA to czym się kierować? Ogólną opinią o X labie?
  • Odpowiedz
@denigger:

A jakieś HCG, inhibitory, T4+T3? To lepiej recepty kołować? Raz w życiu kilka dni brałem sally i szczerze nawet nie zauważyłem różnicy specjalnej (i chyba nawet miałem lepszą formę przed xD) - no ale może dlatego, że to "inna liga" anizeli SAA. Jeszcze kolega dał mi kilka tabletek tussi jak miałem 3 msc stażu xD ale to też totalnie nic nie czułem. Jedyne co mnie jebło kiedyś to przedtreningówka na
  • Odpowiedz
@IntruderXXL
zwykły dzban, jak to w naszym fitnessyt bagnie. ¯\_(ツ)_/¯

@Kasahara:
specem nie jestem, ale wydaje mi sie, ze co tylko mozesz to najlepiej z apteki.
Mam podobnie co do SAA, raz bylem blisko podjecia decyzji, ale balem sie ze przez sklonnosci do tradziku bede miec na ryju salami XD Później dopiero doszło ego i zostaje tyrać na sucho. Dopóki nie zrobię 300 w mc to nie ruszam anabolików, później zobaczymy.
  • Odpowiedz
@bdm_bq: Chyba u mnie z sally był problem, ze może środek był ok, ale po prostu przez pewne komplikacje dostałem go dosłownie 8 dni przed końcem redukcji, którą tu wrzucałem i może nie zdążyło "się rozkręcić" i właściwie wygadałem po tych 8 dniach tak samo/gorzej a później nie widziałem sensu dalej tego kontynuować po redu. No ale też nie można oczekiwać cudów - spalacz działającym podobnym szlakiem/mechanizmem co yoha, a ze
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: @Kasahara:
Co do kłucia dupy w przyszłości. Da się wyglądać zajebiście bez tego. Ja myślę, że SAA nie pomogłyby mi osobiście w wyglądaniu lepiej, estetyczniej. Pewnie byłbym większy, ale czy to by wyglądało 'lepiej' jest dyskusyjne, pewnie nie.

Także ja na pewno dupy kłóć nigdy nie będę. Może teść na starsze lata, dla zdrowia, ale to też nie trzeba kłuć podobno, jakieś kremiki czy plasterki

Wiecie co ?
chodzi
  • Odpowiedz
Prosze nie obrazac ludzi z slabymi genami ktorzy probuja cwiczyc


@Polkopsky: Odrzuć takie myślenie, bo daleko nie zajedziesz. Genetyka nie jest potrzeba żeby mieć ok sylwetkę, czy żeby robić solidne, jak na typowych bywalców siłowni wyniki
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: TAKIE NORMICKIE #!$%@? LUDZI Z DOBRĄ GENETYKĄ
OCZYWISTE ŻE GENETYKA = WSZYSTKO XDDD, jeśli tak nie jest to dlaczego ci wszyscy dobrze ćwiczący nie mają wyników jak ray williams czy inny hafthor?
  • Odpowiedz