Wpis z mikrobloga

Zobaczcie 5 letnią przemianę gościa otwarcie mówiącego że jest na koksie, UWAGA tam rzekomo leciało wszytsko nawet hgh i insulina xD Ja innego takiego agenta nie znam...

Koleś uważa że zrobił zajebisty progres i myśli że jest mocno "przypakowany". I najlepsze ON PROWADZI LUDZI I ROZPISUJE CYKLE ZA $$$...

#!$%@? efekty, to nie wina #!$%@? treningu, nie to nie wina #!$%@? diety, to po prostu wina SŁABEJ GENETYKI, nawet koks na niego nie działa przez tą genetykę xD Bo przecież wiedze ma przepoteżną lol, nogi nie ćwiczone wcale... to znaczy pewnie dużo biega to nie musi xD

Skąd się tacy biorą? Totalny #przegryw

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
  • 88
pytanie co trzeba zrobić, aby przez X miesięcy cyklu nic nie urosnąć? Bo w szatni wiele razy słyszę, że ktoś siedział 3-6 miesięcy na cyklu z 3-4 środków i twierdzi, że NIC nie dołożył mięsa. To może być wina, że towar jest zły? Wszystkie środki, które brał? Często zdarzają się wałki na środkach? Bo jeśli za X lat bym rozważał SAA to czym się kierować? Ogólną opinią o X labie? Można jakoś
To jest maraton a nie sprint


@IntruderXXL: może dla Ciebie.

ktoś inny może chcieć mieć efekty tu i teraz. nic w tym złego.

Może ktoś ma cel fajnie wyglądać w rok, dwa lata, a nie cisnąć naturalnie 7-10.


@151346136: A kogo obchodzi że ktoś chce już teraz efekty i koniecznie chce na skróty? Chcesz wyników to wkładasz pracę tak jest ze wszystkim w życiu, a nie to kłujesz dupę i
  • 0
@Szimu to mala dawka, plus enan jest takim nieszczesliwym estrem, ze go slabo 'czuc'. Niektorych wrecz zamula bo jego metabolity sa identyczne do metabolitow alkoholu etylowego.
Ale jakas retencja, pompa powinna byc zauwazalna. Chyba ze zawodnik gruby..
Najprosciej zrobic badania.
Zresztą ja tylko chciałbym być silnym, a nie mogę z powodu wzrostu. Wiesz że siła jest dodatnio skorelowana ze wzrostem?


@mazx: No nie jest... Wręcz przeciwnie. Czym jesteś wyższy tym więcej mięsa trzeba na siebie narzucić i dłużej to zajmuje. Mięsień jest silny przez swój przekrój poprzeczny, a nie podłużny. W dodatku w sile liczą się dźwignie, które zazwyczaj korzystniejsze są u osób niskich. Np. stosunek tułowia do nóg i dzięki
I wiadomo że apetyt rośnie wraz z jedzeniem, i malutka początkowa dawka bardzo często przemienia się w gigantyczne cyklony.

Robić to wszystko w imię tego żeby "ładnie" wyglądać?, dla mnie to jest absurd kompletny, porównywalny z kobietą wstrzykującą tony botoksu, ładującą implanty w pośladki i cycki. ABSURD.


@IntruderXXL: To argument w stylu, że zaczyna się na marihuanie, a kończy na heroinie i później w piachu.
Nie każdy wpadnie w bigoreksję.

Dla
zawsze byles takim bykiem, czy przy tych 190cm wazyles kiedys 60kg?


@efilista: Na początku jak zaczynałem ważyłem ~80kg i byłem po prostu normalnej budowy, ani chudy ani gruby, było to spowodowane moim trybem życia, nie lubiłem żadnych sportów :P
@Polkopsky: Może inaczej. Zależy czy mówimy o sile absolutnej czy względnej. Strongmani często są wysocy, ale ważą też ~180kg. Na większą ramę (szkielet) generalnie dłużej zajmie nabudowanie masy mięśniowej, która da podobną siłę jak u osób o niższym wzroście (względnie). Przykładowo biorąc hantle na biceps osobą o krótszym ramieniu będzie miała mniejszą dźwignie działającą na stawy, więc wykona mniejszą pracę podnosząc ten sam ciężar co osoba o dłuższym ramieniu, tym samym
@mazx: to nie prawda. Wysokiemu człowieku trudniej jest tyrać bardzo duże ciężary bo ma gorsza dźwignie przez długie kończyny. Większość #!$%@? typów takich na prawdę #!$%@? jest niskich.
@bst:
na pewno są sztuczki na wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°) z tym, że kilka dobrych lat temu kiedy chciałem brać bo kumple brali było to dla mnie czarno-białe. Co do sally, chodziło mi tylko o to, że traci skuteczność po kilku tygodniach i pewnie on/off jest wtedy dobrym rozwiązaniem. Ventolin jest wziewny i dawka jest kilkaset razy mniejsza niż w tabsach(?) pamiętam, że na starej siłowni
@bdm_bq: Chodzilo mi o to, ze salbutamol to to samo co ventolin. Akurat wziewnie jest skuteczny na to co ma byc skuteczny, ale sidy sa takie same. To bezpieczny srodek. Zeby nie przestal dzialac na fat to bierzemy go cyklicznie lub z ketotifenem. Wtedy mozna brac dlugo. Jest fajny bo halflife jest krotki i mozna wziac np przed jazda na rowerze (a nawet jak sie jedzie w deszczu, jest zimno i
@IntruderXXL: Ale mit ze sie nic nie zmienia w wygladzie? Jak konczysz cykl na sucho i nie masz tych 140kg przy 160cm to oprocz tonusu miesniowego duzo sie nie zmienia. Spada sila, spada pompa i nabicie, ale nie zmniejszasz sie.
Oczywiscie jak ktos wrzuci na siebie 12kg wody i smalcu to po odbloku to wszystko chodzi, ale tak sie nie robi :)
@justkilling jestes trollem ale masz tu zagwozdke

zobacz sobie wzrost najsilniejszych strongmanow na swiecie.

thor, brian shaw, eddie hall....

co tam krzyczysz o zlej dzwigni? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Kasahara Ten typ jest pośmiewiskiem od kiedy zaczął prowadzić kanał, coś jak DSM na początku swojego istnienia tylko tamten chociaż podjął się nauki, a ten dalej umysł podstawówki ))¯_(ツ)_/¯
@bst: Tak czytam sobie co piszesz i chętnie zobaczę źródła tego że LH ma inny wpływ niż na produkcję testosteronu? Jakie to neurosterydy i hormony są które LH wspiera.
Czym można zepsuć się tak że aromataza zaniknie? Rozumiem że przestaniesz przekształcać wtedy testosteron w estrogeny.
Co to znaczy że wrażliwość insulinowa tkanek można zepsuć przez dietę lub lipdy które są w diecie zawarte.

Dużo skrótów i buzz words u ciebie. Ale
  • 2
@omnibus_semper bo mi sie nie chcialo pisac elaboratu. Zobacz co robi LH z pregnenolonem. Co powstaje z progesteronu. I jak zaburza sie produkcja pregnenolonu przy uposledzonej pracy przysadki.
Dlatego na dlugim cyklu warto pregnenolone suplementowac.

Nie wiem ktory czynnik usunal mu aromataze, czy gigantyczna dawka boldenonu ktory konwertuje do IA, czy upalenie komorek leydiga gigantycznymi dawkami hcg. Czy wieloletni blok przysadki czy wszystko razem. Finalnie dalo sie go jako tako naprawic.
Bez
Wysokiemu człowieku trudniej jest tyrać bardzo duże ciężary bo ma gorsza dźwignie


@kacperpzn: @justkilling: to jakiś skoordynowany trolling czy jesteście po prostu chorzy psychicznie?

@mazx: Dobry jesteś :D Wszystkie stawy działają na zasadzie dźwigni. Może o tym poczytaj jak nie rozumiesz :)
@kacperpzn: zobacz sobie jaki wzrost mają najsilniejsi ludzie na świecie, wszyscy w okolicach 200cm. Myślisz że to przypadek? Jakby było tak jak mówisz to niscy byliby rekordzistami świata. Wystarczy żyć na tym świecie kilka lat żeby zauważyć że wysoki jest na ogół silniejszy, tobie się nie udało po kilkudziesięciu, czy ile tam masz.
Zresztą co ja tłumaczę XD