Wpis z mikrobloga

Typ budowy CZOŁG, tym razem przodem 191cm/160kg :D mój tag #strongaf

Czołg superciężki właściwie, w każdym razie tak wygląda sylwetka naturala który skupia się tylko i wyłącznie na budowie siły. Jak już nie raz mówiłem, sylwetka jest tylko efektem ubocznym pogoni za ciężarami.

Łapa 56cm, przedramie 47cm, obwód barków na luzie 165cm, na płaskiej 210kg+, wszystko zbudowane naturalnie bez jakiegokolwiek dopingu, żadnych SAA, sarmów, ph i innych rodzai dopingu. Jedynie żarcie + alkohol, takie są fakty.

W każdym razie progres idzie cały czas jak burza, z tygodnia na tydzień siła rośnie, a co za tym idzie puchnę coraz bardziej :) A tak naprawdę dopiero się rozkręcam :D

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme
Pobierz IntruderXXL - Typ budowy CZOŁG, tym razem przodem 191cm/160kg :D mój tag #strongaf

...
źródło: comment_kt3OftBUU0oGhTKXtd3tuPEQVhW4ppzM.jpg
  • 327
A dietę jakąś trzymasz czy po prostu jesz co chcesz? Ubrania pewnie też ciężko dostać.


@Szasio: ubrań nie da się dostać. A co do diety, jem co chce ale tak naprawdę zdrowo, powiedziałbym że naprawdę 80% kcal to mi wpada z solidnych produktów, po prostu mam kiedyś tam wykształcone zdrowe nawyki żywieniowe i lubię tak jeść. Problemem jest wbicie odpowiedniej ilości kcal, szczególnie ww, więc częściej zdarzy mi się nie dojeść
@IntruderXXL: dwa pytania chciałem Ci zadać w osobnym wątku wołając Ciebie, ale może tutaj zadam. Bo generalnie jest 2x większy od przeciętnego faceta. Czy wraz z mięśniami inne rzeczy też rosną proporcjonalnie? Chodzi mi o pęcherz oraz odbytnicę. Jak często szczasz i srasz? Czy szczasz 2x częściej czy normalnie tylko strumieniujesz przez 5-6 minut non toper? Klocki są tak wielkie, że za każdym razem przepychasz kibel, czy robisz to 2x częściej