Wpis z mikrobloga

Typ budowy CZOŁG, tym razem przodem 191cm/160kg :D mój tag #strongaf

Czołg superciężki właściwie, w każdym razie tak wygląda sylwetka naturala który skupia się tylko i wyłącznie na budowie siły. Jak już nie raz mówiłem, sylwetka jest tylko efektem ubocznym pogoni za ciężarami.

Łapa 56cm, przedramie 47cm, obwód barków na luzie 165cm, na płaskiej 210kg+, wszystko zbudowane naturalnie bez jakiegokolwiek dopingu, żadnych SAA, sarmów, ph i innych rodzai dopingu. Jedynie żarcie + alkohol, takie są fakty.

W każdym razie progres idzie cały czas jak burza, z tygodnia na tydzień siła rośnie, a co za tym idzie puchnę coraz bardziej :) A tak naprawdę dopiero się rozkręcam :D

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme
IntruderXXL - Typ budowy CZOŁG, tym razem przodem 191cm/160kg :D mój tag #strongaf

...

źródło: comment_kt3OftBUU0oGhTKXtd3tuPEQVhW4ppzM.jpg

Pobierz
  • 327
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy tylko mnie obrzydza taka budowa? Nie pedałuje ale jak już miałbym wybrac swój wygląd to duże mięśnie ale mocno zarysowane. Tez bardziej w stronę normalnego gościa niż wielkości twoich. Nie wiem jak ludziom może się to podobać, bez urazy ziomek.


@NickciN: Ale.... co mnie to obchodzi? Naprawdę taka sylwetka jest efektem ubocznym, DLA MNIE JEST OK, nie przeszkadza mi, czuję się bardzo dobrze w swoim ciele.
  • Odpowiedz
trenuj boks, zbij do 130 mięcha i waga ciężka byłaby ciekawa w pl :D


@PiersiowkaPelnaZiol: Stary ja mam właściwie lata treningu za sobą :) SW to nie moja bajka, sparingi, praca na worku jak najbardziej, ale reszta treningu to kompletnie nie moja bajka, dlatego między innymi przestałem uprawiać SW.
  • Odpowiedz
@JanuszAndrzejNowak: Wygląda na to że siad około ~270kg, mc ~300kg, piszę około, bo wszystko na to wskazuje ale nie sprawdzałem maksów w tych bojach już dłuższy czas. Po za tym siady/ciagi robię dopiero 2,5roku więc dopiero zaczynam. Upper body mam silniejsze cały czas 210kg wyciskanie, 130kg strict standing OHP, 150kg seated ohp.
  • Odpowiedz
@wsciekly_klapek_zawadiaka: Z kiblem to jest tak że na 3 łazienki w domu, tylko w jednej mogę komfortowo usiąść ;P Ale nie, nie łapię zadyszki po schodach. Wiesz ja ćwiczę 6-10x tygodniowo, w tym jakieś sesje cardio robię, więc to nie jest tak że ja tej kondycji kompletnie nie mam.
  • Odpowiedz
I alkohol nie wplywa negatywnie na wyniki?


@Diaboli1: Nie wpływa, oczywiście trzeba z umierem pić, dla mnie ten umiar to do 0,5L flaszki, tak że następnego dnia nie odczuwam żadnych negatywnych skutków, i moge zrobić trening bez problemowo.
  • Odpowiedz