Wpis z mikrobloga

Typ budowy CZOŁG, tym razem przodem 191cm/160kg :D mój tag #strongaf

Czołg superciężki właściwie, w każdym razie tak wygląda sylwetka naturala który skupia się tylko i wyłącznie na budowie siły. Jak już nie raz mówiłem, sylwetka jest tylko efektem ubocznym pogoni za ciężarami.

Łapa 56cm, przedramie 47cm, obwód barków na luzie 165cm, na płaskiej 210kg+, wszystko zbudowane naturalnie bez jakiegokolwiek dopingu, żadnych SAA, sarmów, ph i innych rodzai dopingu. Jedynie żarcie + alkohol, takie są fakty.

W każdym razie progres idzie cały czas jak burza, z tygodnia na tydzień siła rośnie, a co za tym idzie puchnę coraz bardziej :) A tak naprawdę dopiero się rozkręcam :D

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme
IntruderXXL - Typ budowy CZOŁG, tym razem przodem 191cm/160kg :D mój tag #strongaf

...

źródło: comment_kt3OftBUU0oGhTKXtd3tuPEQVhW4ppzM.jpg

Pobierz
  • 327
@IntruderXXL: ile byś nie ważył 200+ to dobry wynik ale do 140 mógł bvś "dociąć" z samych aspektów zdrowotnych nigdy nie brałeś ssa ale serce i tak pracuje za 2 osoby przy takiej masie ;)
Rób swoje i wrzuć czasem jakąś fote albo dodaj progres Pozdro
masz zamiar kiedys zrobic redukcje i sie troche wyciąć? Cos jak Góra z gry o tron, jest olbrzymi ale wygląda to calkiem estetycznie.


@papila: Wiesz jak wejdę na koks (co kiedyś pewnie się stanie) to wtedy tak będę wyglądał, naturalnie nie ma opcji.
ciężko zrobić taką masę bez sterydów


@pawban: Dla 99,9% osób taka masa jak i wyniki siłowe są nieosiągalne naturalnie, nawet na koksie większość będzie miała problem, cóż tak wygląda rzeczywistość.
możliwe, że docięcie jest trudniejsze od wyników siłowych. Bo nigdy siłowymi wynikami nie byłem zainteresowany.


@przegrany_przegryw: W redukcji, docięciu nie ma żadnej filozofii, jedynie sa problemy, bo to naprawdę bardzo źle wpływa na zdrowie, gdy jesteś naturalem rzecz jasna. Na koksie inna sprawa.