Wpis z mikrobloga

Typ budowy CZOŁG, tym razem przodem 191cm/160kg :D mój tag #strongaf

Czołg superciężki właściwie, w każdym razie tak wygląda sylwetka naturala który skupia się tylko i wyłącznie na budowie siły. Jak już nie raz mówiłem, sylwetka jest tylko efektem ubocznym pogoni za ciężarami.

Łapa 56cm, przedramie 47cm, obwód barków na luzie 165cm, na płaskiej 210kg+, wszystko zbudowane naturalnie bez jakiegokolwiek dopingu, żadnych SAA, sarmów, ph i innych rodzai dopingu. Jedynie żarcie + alkohol, takie są fakty.

W każdym razie progres idzie cały czas jak burza, z tygodnia na tydzień siła rośnie, a co za tym idzie puchnę coraz bardziej :) A tak naprawdę dopiero się rozkręcam :D

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme
IntruderXXL - Typ budowy CZOŁG, tym razem przodem 191cm/160kg :D mój tag #strongaf

...

źródło: comment_kt3OftBUU0oGhTKXtd3tuPEQVhW4ppzM.jpg

Pobierz
  • 327
Po jakim czasie odkąd zacząłeś ćwiczyć przebiłeś magiczne 100kg na płaskiej ?( ͡º ͜ʖ͡º)


@Mandalorianin: Jak dobrze pamiętam to po kilku miesiącach ćwiczeń robiłem 90kg 5x5, maksów wtedy nie testowałem, ba nawet 3repów nie robiłem, , bo pamiętam że miałem w głowie mit że 1RM są bardzo niebezpieczne, i właściwie poniżej 5repów nie powinno się nigdy robić xD Swoją drogą tak sobię myślę że tak źle