Wpis z mikrobloga

Typ budowy CZOŁG, tym razem przodem 191cm/160kg :D mój tag #strongaf

Czołg superciężki właściwie, w każdym razie tak wygląda sylwetka naturala który skupia się tylko i wyłącznie na budowie siły. Jak już nie raz mówiłem, sylwetka jest tylko efektem ubocznym pogoni za ciężarami.

Łapa 56cm, przedramie 47cm, obwód barków na luzie 165cm, na płaskiej 210kg+, wszystko zbudowane naturalnie bez jakiegokolwiek dopingu, żadnych SAA, sarmów, ph i innych rodzai dopingu. Jedynie żarcie + alkohol, takie są fakty.

W każdym razie progres idzie cały czas jak burza, z tygodnia na tydzień siła rośnie, a co za tym idzie puchnę coraz bardziej :) A tak naprawdę dopiero się rozkręcam :D

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme
IntruderXXL - Typ budowy CZOŁG, tym razem przodem 191cm/160kg :D mój tag #strongaf

...

źródło: comment_kt3OftBUU0oGhTKXtd3tuPEQVhW4ppzM.jpg

Pobierz
  • 327
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wielki i w dodatku w #!$%@? znasz się na rzeczy. Wiem że #!$%@? ale szanuję


@riotwarrior: Dzięki, wiesz ale to nie jest też czarna magia :) Systematyczne treningi, poszerzanie wiedzy, testowanie na sobie wielu rzeczy, zbieranie doświadczenia analizowanie i gotowe.
  • Odpowiedz
a jak byś przy katował wklęsła klatkę troszkę która nie ma środkowych przyczepów? Skosy, szerokie hantlami nic nie daje i tak 55kg max na kalte a nogi 140 mc 140?


@PiersiowkaPelnaZiol: Trenować i skupiać się na dokładaniu ciężaru w podstawowych bojach. Po pierwsze, wybrałbym sobie jakiś plan nastawiony na budowanie siły, przy takich wynikach jakiś podstawowy 5x5, greyskull lp itd, coś co ma jasną progresję. Wiesz jeżeli wyciskasz te 55kg,
  • Odpowiedz
pamietam, ze Walga na którymś filmiku mówił, ze przy wadze 140kg nie czuł się zbyt komfortowo i wchodzenie po schodach sprawiało mu trochę problem, stad pytanie. W każdym razie szacun dla Ciebie i oby progres nie ustawał!


@wsciekly_klapek_zawadiaka: Wiesz tutaj wiele zależy od "aklimatyzacji" do danej wagi ciała, jak ja bym jakimś cudem dodał teraz np 20kg dodatkowej masy ciała w bardzo krótkim okresie czasu to też bym łapał zadyszki
  • Odpowiedz