Wpis z mikrobloga

Jak ja gardzę ruchem drogowym w Polsce... Ostatnio jeżdżę sobie w ten sposób, że na krajówkach ustawiam sobie tempomat na jakieś 95 km/h, GPS pokazuje mi wówczas około 91-92 km/h i tak sobie jadę. Co prawda wielu kierowców jedzie ładnie za mną, propsy, ale niestety bardzo wielu musi mnie koniecznie wyprzedzić i to nierzadko z narażeniem życia, na centymetry #!$%@?. Wczoraj jakiś koleś w kabriolecie tak wyprzedzał, że musiałem przyhamować, bo by się nie zmieścił przede mnie, bo TIR z naprzeciwka był już blisko. Inna Karyna biednej hondzie jazz z Brajankiem na pokładzie, kilka kilometrów jechała mi dosłownie na zderzaku, jakieś 3 metry odstępu i polowała na sposobność wyprzedzenia, zrobiła to na zakazie, by po chwili skręcić na rozwidleniu w inną stronę, ma sa kra.

Bez kitu, tutaj dobrze chyba nigdy nie będzie, bo ludzie traktują drogę jak jakąś #!$%@?ą arenę walk.

Przydałaby się u nas funkcja społecznego #!$%@? z certyfikowaną kamerką, który zgłaszałby wszystkich, którzy wyprzedzają go wówczas, gdy jedzie z maksymalną dopuszczalną, nawet bym im hajs z mandatów dawał.

#oswiadczenie #samochody #motoryzacja #prawojazdy #kierowcy #polskiedrogi
pogop - Jak ja gardzę ruchem drogowym w Polsce... Ostatnio jeżdżę sobie w ten sposób,...

źródło: comment_BANyI1J1WI3PhE7jwuKJdkr78oHFZyZW.jpg

Pobierz
  • 158
@Sweet_acc_pr0sa: JECHAŁEŚ W NIEDZIELE!!! Zawsze jest #!$%@? w niedziele popołudniu do nocy. Wyjedź na trasę kraków-wawa w poniedziałęk o 21 to zobaczysz jak pusto potrafi być.

A A4 to jest #!$%@? dowód na kryminał dla skrurwysynó którzy to zatwierdzili. Tam jest za wąsko i za duży ruch więc tym bardziej ciężko tam szybko jechać. Przecież nikt ci nie mówi że powinieneś szybko jechać w dużym ruchu. Jak jest pusto to sobie
@stillhet: dalej nie trybisz. Nieuchronność kary, to praktycznie gwarant przestrzegania prawa. Dlaczego nie piję piwa stojąc obok radiowozu chociaż 100zl to dla mnie jak splunąć? Bo wiem, że na 100% je stracę. A gdyby kara wynosiła milion złotych, ale wiedziałbym, ze w mieście jest tylko jeden patrol i w dodatku ma interwencję, to jak myślisz co zrobiłbym mając wielką ochotę na piwo? Czy ten przykład jest wystarczająco jasny, czy mam to
Przydałaby się u nas funkcja społecznego #!$%@? z certyfikowaną kamerką, który zgłaszałby wszystkich, którzy wyprzedzają go wówczas, gdy jedzie z maksymalną dopuszczalną, nawet bym im hajs z mandatów dawał.


@pogop: Spokojnie, omsknie ci się noga na ograniczeniu do 20 km/h to zmienisz zdanie.
@pogop: Pytanie dlaczego. Chciałbym aby rząd w końcu zlecił zrobienie badań co tak naprawdę jest przyczyną wypadków i w jaki sposób to poprawić. Nie chce czytać policyjnych bzdur o za dużej prędkości, bo według tego co mówi policja to jazda 160km/h na autostradzie to powinna być śmierć na miejscu po paru kilometrach.

Ciekawi mnie w szczególności:
-stan techniczny aut sprawców
-zachowanie sprawcy, czy aby wypadek nie jest powodem debilizmu kierującego i