Wpis z mikrobloga

Cześć, mam pewien problem. Mianowicie mam somsiada złodzieja ()

Od początku - wziąłem sobie dietę pudełkową. Niestety ze względu na specyfikę miasta (Warszawa) dostawa jest dość mocno uzależniona od lokalizacji. Więc wyszło na to że akurat u mnie wypada że dostawa pudełek jest w godzinach 4:00-5:00 w formie pozostawienia papierowej paczki na wycieraczce. No i wszystko fajnie, pierwszego dnia zadowolony z rana zbieram pudełeczka(tbh fajne uczucie, jakby codziennie gwiazdka była xD), następnego dnia natomiast wstaję rano a pudełek nie ma. Myślę - co do #!$%@?, czy to mi się śni czy może ktoś pomylił drzwi. Niestety nikt nie pomylił drzwi, natomiast ktoś stracił tamtego dnia godność i #!$%@?ł mi pudełka z wycieraczki. Żeby upewnić się że to prawda dostałem zdjęcie od firmy cateringowej - ale to było za mało, wiara w ludzi z Pragi Południe nadal mocna - a nuż pani sprzątająca klatkę uznała to za śmieci.
nicbardziejmylnego.mp4 następnego dnia udało mi się wstać rano(nie śpię bo pilnuje pudełek ( ͡° ͜ʖ ͡°)), wyciągnąłem zawartość z jedzonkiem, a w zamian #!$%@?łem tam styropianowe opakowania z jakimś starym jebiącym makaronem, powiesiłem na klamce i poszedłem spać. Po obudzeniu moje oczy same nie wierzyły w to co widzą a w sumie to czego nie widzą - somsiad znowu grasował i #!$%@?ł moje śmieci XD Upewniłem się jeszcze u pani sprzątającej klatki - faktycznie siatka papierowa wisiała jeszcze o 6 jak sprzątała, natomiast o 8:30 na wycieraczce było już pusto.

Teraz tak sobie myślę, mieszkamy na przedostatnim piętrze - mamy na naszym piętrze same panie w wieku babcinym także wydaje mi się że nie byłyby zainteresowane jedzeniem hummusu czy piciem szejków proteinowych. Pozostaje zatem ostatnie piętro. Monitoringu niestety nie ma.

Macie jakieś propozycje jak ukrócić ten niecny proceder? Ja już straciłem wiarę w ludzi, na chwilę obecną będę zmuszony zamawiać żarcie do biura(na szczęście póki co wziąłem tylko na dni robocze).

#catering #dietapudelkowa #mikrokoksy
Pobierz xadereq - Cześć, mam pewien problem. Mianowicie mam somsiada złodzieja (╥﹏╥)

Od po...
źródło: comment_m4oNnRSLHB79a8UUL29wsymLSK40woSK.jpg
  • 109
@sk4247022: trudniej kupić anonimowo; przy zatruciu rtęcia będą od szukać kto kupował rtęć w ostatnich miesiącach.
Dodatkowo - chyba trzeba sporą dawkę podać lub bardzo długie ekspozycje na jej działanie. A rtęć z tego co pamiętam ma charakterystyczny zapach, więc raczej przy większej dawce można się zorientować, że coś nie tak.
@taknietaknie: drzwi akurat otwierają się do zewnątrz :D Jak #!$%@?ę drzwiami to tak żeby mu z rąk aż słoiki wypadły ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@uhu8: atrapa to dobry patent tak po prostu żeby zawiesić jakby ktoś stwierdził że warto #!$%@?ć te mieszkanie.

@tomo1945: wszystko spoko do czasu aż ktoś nie ogarnie że to blef i nie #!$%@? kolejnej paczuszki, a potem jedyne zdjęcie jakie będę
@xadereq: Jak ogarnie że to blef ja nie blefowałęm ja bym tak zrobił na twoim miejscu,powiem ci jedno
bo widzę że nie miałęś z nim konfrontacji cały widz w kradziejstwie polega na tym żeby nie być przyłapanym
(I nie nie robię w tej branży).
Ten typ zapewne myśli że jest jak lisek chytrusek tylu mieszkańców w bloku niech szuka winnego.Serio
spróbuj tym sposobem albo po prostu z typem ostro pogadaj zobaczysz
@xadereq: Ale nie musi przekroczyć jakiejś kwoty (525zł?) żeby go policja nawiedziła i ukarała grzywną. Niech nawet nie będzie miał przestępstwem nabrudzone (a kto wie co mu udowodnią). Jeśli nie jest rasowym złodziejem to mu wystarczająco głupio będzie jak dostanie mandat, żeby mu się odechciało, a fota na klatce zrobi drugie tyle. Możliwe, że bredzę, nie znam się na kradzieżach :D
PS. widzę opcję, że może są jacyś złodziejaszkowie, którzy jeżdżą
@pozytrum: złodziejaszkowie nie kradną dopiero po kilku godzinach. Poza tym, mam kod do furtki i kod do klatki - szanse nikłe niestety.

@boboliwo: w tych klatkach na Pradze to bałbym się że menela bym ustrzelił xD i to jakiegoś nieżywego
Piszesz ze mieszkasz na przedostatnim pietrze i ze to musi byc ktos z ostatniego. Czyli musi schodzic. Dlaczego schodzi? Bo nie ma windy. Windy nie ma w budynkach do 4 pieter bodaj. W kamienicach tez nie. Albo w domku jednorodzinnym. Ostatnie odpada bo nie wiesz kto to. Czy kamienica badz blok max 4 pietra.

On to zauwazyl schodzac na wycieraczce. Czyli nie masz mieszkania w dlugim korytarzu. Ale blisko schodow. Czyli sa