Wpis z mikrobloga

Cześć, mam pewien problem. Mianowicie mam somsiada złodzieja ()

Od początku - wziąłem sobie dietę pudełkową. Niestety ze względu na specyfikę miasta (Warszawa) dostawa jest dość mocno uzależniona od lokalizacji. Więc wyszło na to że akurat u mnie wypada że dostawa pudełek jest w godzinach 4:00-5:00 w formie pozostawienia papierowej paczki na wycieraczce. No i wszystko fajnie, pierwszego dnia zadowolony z rana zbieram pudełeczka(tbh fajne uczucie, jakby codziennie gwiazdka była xD), następnego dnia natomiast wstaję rano a pudełek nie ma. Myślę - co do #!$%@?, czy to mi się śni czy może ktoś pomylił drzwi. Niestety nikt nie pomylił drzwi, natomiast ktoś stracił tamtego dnia godność i #!$%@?ł mi pudełka z wycieraczki. Żeby upewnić się że to prawda dostałem zdjęcie od firmy cateringowej - ale to było za mało, wiara w ludzi z Pragi Południe nadal mocna - a nuż pani sprzątająca klatkę uznała to za śmieci.
nicbardziejmylnego.mp4 następnego dnia udało mi się wstać rano(nie śpię bo pilnuje pudełek ( ͡° ͜ʖ ͡°)), wyciągnąłem zawartość z jedzonkiem, a w zamian #!$%@?łem tam styropianowe opakowania z jakimś starym jebiącym makaronem, powiesiłem na klamce i poszedłem spać. Po obudzeniu moje oczy same nie wierzyły w to co widzą a w sumie to czego nie widzą - somsiad znowu grasował i #!$%@?ł moje śmieci XD Upewniłem się jeszcze u pani sprzątającej klatki - faktycznie siatka papierowa wisiała jeszcze o 6 jak sprzątała, natomiast o 8:30 na wycieraczce było już pusto.

Teraz tak sobie myślę, mieszkamy na przedostatnim piętrze - mamy na naszym piętrze same panie w wieku babcinym także wydaje mi się że nie byłyby zainteresowane jedzeniem hummusu czy piciem szejków proteinowych. Pozostaje zatem ostatnie piętro. Monitoringu niestety nie ma.

Macie jakieś propozycje jak ukrócić ten niecny proceder? Ja już straciłem wiarę w ludzi, na chwilę obecną będę zmuszony zamawiać żarcie do biura(na szczęście póki co wziąłem tylko na dni robocze).

#catering #dietapudelkowa #mikrokoksy
xadereq - Cześć, mam pewien problem. Mianowicie mam somsiada złodzieja (╥﹏╥)

Od po...

źródło: comment_m4oNnRSLHB79a8UUL29wsymLSK40woSK.jpg

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
Przecież jak jesteś #mikrokoksy to poświęć tą jedną nieprzespaną noc i czatuj pod drzwiami, jak zbliży się delikwent to zawyj jak ciuchcia "Ciuuu ciuuu #!$%@?" otwórz drzwi i #!$%@? mu bombę na ryj - problem rozwiązany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@s3ndr0: pamiętaj, że będę musiał jeszcze mieszkać z tym delikwentem dłuższy czas xD poza tym dopiero to jeszcze początkujący #mikrokoksy a nawet jeśli, to siłownia nie jest równoznaczna z uprawianiem sztuk walki.

@foxbond: 1 320 za 20 dni 2500 kcal(nawet odrobinę więcej bo jeszcze jest szejk proteinowy więc nawet jakoś wychodzi 2700~)
  • Odpowiedz
@xadereq: Jak to jakie? Mówisz że wiesz że sąsiad #!$%@? ci jedzenie bo go nagrałeś i jak jeszcze raz spróbuje to go #!$%@? połamiesz XD(śmiesznie to brzmi ale ludzie z natury są bojaźliwi więc pewnie się osra na miętowo).

Ewentualnie jak chcesz to dogadaj się z jakąś miłą babuszką, zapłacisz jej 3 stówy na miesiąc a codziennie obiadek będziesz miał. Zwykle im się tak nudzi, że tylko chcą by ktoś z
  • Odpowiedz
3 opcja, zrób u siebie koło drzwi pudełko na zamek szyfrujący, może się odechce złodziejom. A kod by znał tylko dostawca.


@PiersiowkaPelnaZiol: to ukradną razem z pudełkiem. To Polska jest, tu jak cos nie jest przyspawane do ziemi to szybko nogi dostaje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@xadereq: Siedź przy drzwiach i jak będzie brał to energicznie otwórz, dość że go przylapiesz to może go trochę #!$%@? XD
Nie wziąłem pod uwagę że drzwi mogą się otwierać do środka XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 68
@xadereq: poswiec jeden poranek i zaczaj sie na gnoja. Otworz drzwi jak go usłyszysz i zapytaj co odpieradala i powiedz ze masz nagranie jak #!$%@? już 2 torby i jak jeszcze raz go zobaczysz w poblizu to idziesz na bagiety
Tez mi tak przywozili pudelka ale na szczęście nikt ich nie probowal #!$%@? xD tylko mnie sasiadka obok pytala w windzie co to tam co rano bo piesek jej wachal xD
  • Odpowiedz